Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Elder Scrolls III: Morrowind


Guest

Recommended Posts

Guest

Gondltam megnyitom ezt a fórumot, legfőbbképpen azért, mert kezd megtelni az Oblivion téma a Morrowindre vonatkozó hozzászólásokkal. Meg az ember szeret dumálni a kedvenc játékáról, szal gyertek.

Link to comment
Share on other sites

Kerub

Mi az a Morrowind? Valami szél fajta?IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Csirke01

Szal akkor tud valaki segíteni?Ott akadtam el amikor a mittommilyen koponyát kell kell elvinni a Mages Guild vezetőjének.Namármost.Én meg is szereztem oda is adtam.De amikor visszamentem Caius Cosades-hez akkor nem adott munkát.Azt írja a végigjátszás hogy felajánlja az ágyát alvásra és amikor alszok akkor valami rémálmom lesz.Nekem ilyen nem történt és nem akar adni munkát.Már mindent megpróbáltam.Kérem valaki segítsen mert eddig nagyon tetszik a game.

Köszönöm

Link to comment
Share on other sites

loserr

ez az alap morrowind?

vagy a tribunal? mert abban van a rémálom mikor rád támadnak nem?

mind1 én nem vittem még végig egyiket se...

akadt a gépemen...

Link to comment
Share on other sites

Csirke01
ez az alap morrowind?

vagy a tribunal? mert abban van a rémálom mikor rád támadnak nem?

mind1 én nem vittem még végig egyiket se...

akadt a gépemen...

Nem ez még a sima játék az elején......

Link to comment
Share on other sites

Brenda

Csirke01: Valószínűleg az a gond, hogy nem kérdeztél rá arra, amiért igazából küldtek. A koponyagyűjtő mágus-orkot (aki azért nem a vezető a Mages Guildben, de ez most lényegtelen) meg kell kérdezned a "Nerevarine cult"-tal kapcsolatban. Caius csak azután ad új feladatot, hogy erről beszámoltál neki.

Link to comment
Share on other sites

Csirke01
Csirke01: Valószínűleg az a gond, hogy nem kérdeztél rá arra, amiért igazából küldtek. A koponyagyűjtő mágus-orkot (aki azért nem a vezető a Mages Guildben, de ez most lényegtelen) meg kell kérdezned a "Nerevarine cult"-tal kapcsolatban. Caius csak azután ad új feladatot, hogy erről beszámoltál neki.

A leírás szerint neki kell odaadni a koponyát.Amugy már mindent megkérdeztem tőle.Nemtom mi lehet.Most megnézem mégegyszer.....

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Ha a koponyát visszavitted akkor elvileg tudsz vele beszélni a Nekromantákról és meg tod azt is kérdezni, hogy ő is az e. Ezt simán letagadja de a további információkat megadja. Én legalábbis így jutottam tovább,

Link to comment
Share on other sites

Csirke01
Ha a koponyát visszavitted akkor elvileg tudsz vele beszélni a Nekromantákról és meg tod azt is kérdezni, hogy ő is az e. Ezt simán letagadja de a további információkat megadja. Én legalábbis így jutottam tovább,

Na!Erre én is rájöttem.De itt van a Journalomból egy részlet amit nem igazán tudok értelmezni.

"When you reach Level 3 or higher, return to Caius for more orders"

Na ez ugy gondolom hogy szint lépéssel van kapcsolatban.De!A Mágusoknál kell elérnem a 3dik szintet?Nem tudom mivan...........Vagyis megnéztem az infomat.És azt irja hogy a Levele szintem 1-es.Namármost e bből jön a kérdés hogy azt hogy fejlesztem?

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Már megbocsáss, de ebből arra következtetek, hogy még kezdő vagy! :smile:

Régen én is így voltam vele.

Nos, vannak a Major Skillek ha jól emlékszem, amit az elején ki is lehetett választani a karakteralkotásnál. Azokat kell fejlesztened, és ha összesen 5 pontnyit fejlesztesz, akkor lépsz 1 szintet. Remélem érthető.

Gondolom azért kell ez, mert Caius úgy gondolja, hogy 1. szinttel nem vagy alkalmas még a feladatra! :D

Link to comment
Share on other sites

Csirke01
Már megbocsáss, de ebből arra következtetek, hogy még kezdő vagy! :smile:

Régen én is így voltam vele.

Nos, vannak a Major Skillek ha jól emlékszem, amit az elején ki is lehetett választani a karakteralkotásnál. Azokat kell fejlesztened, és ha összesen 5 pontnyit fejlesztesz, akkor lépsz 1 szintet. Remélem érthető.

Gondolom azért kell ez, mert Caius úgy gondolja, hogy 1. szinttel nem vagy alkalmas még a feladatra! :D

Igen jól gondolod még kezdő vagyok :rolleyes: Ha jól értem akkor ez egyik major skillem fejlesztem tovább 5 szinttel feljebb, akkor a Level szintem nő 1el?

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Végülis igen, de nem feltétlenül.

Példa:

Major skillek:

Atlétika

Rövidkardok

Hosszúkardok

Blokkolás

Bunkós fegyverek

És ha ezek közül mondjuk mindegyiket növeled 1-el, akkor lépsz 1 szintet. Tehát az a lényeg, hogy összesen 5 pontot érj el...

Link to comment
Share on other sites

Csirke01
Végülis igen, de nem feltétlenül.

Példa:

Major skillek:

Atlétika

Rövidkardok

Hosszúkardok

Blokkolás

Bunkós fegyverek

És ha ezek közül mondjuk mindegyiket növeled 1-el, akkor lépsz 1 szintet. Tehát az a lényeg, hogy összesen 5 pontot érj el...

IPB Image

Nekem így van ez.Mit kell még csinálnom mert a mutató 33/10-et mutat?

Link to comment
Share on other sites

LacoGeorge

Nem 5 hanem 10 kell, és nemcsak a major hanem a minor skillek is beletartoznak.

Ha a mutató 10/10et mutat aludni kell és szintet lépsz. Te már 3 szintet is léptél csak nem aludtál.

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Na, újabb tanúbizonyság, hogy rég játszottam! :D

Akkor elnézést, úgy van ahogy le van írva előttem.

Link to comment
Share on other sites

LacoGeorge

Én nyáron vittem újra végig az egészet (alap + kiegek), azért tuttam.

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Én a nyáron inkább a fordításával foglalkoztam! :D

Link to comment
Share on other sites

Csirke01

Kösznöm szépen most már télleg jó.Most mehetek a Vivec-be.Ahogy elnéztem elég nagy város.Nemtom hogy találom meg az embereket. :D

Link to comment
Share on other sites

Csirke01

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........rák egye meg már megint.Vivecben vagyok.Megtaláltam Hulleyát a kocsmába.Levertem azokat az utonállókat.És el kell kisérni a könyvesboltba.A kocsma ajtóig követ csak.Nem tudjátok mi lehet?Mert most biztos nem rontottam el semmit.Már 10x megmondtam neki hogy kövessen, és mondja is hogy OK.De a kocsmaajtóig követ.......please help!!!

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Bug lehet, vagy csak beszorult! :D

Szvsz tölts...

Link to comment
Share on other sites

LacoGeorge

Lehet hogy túl gyorsan mentél. Várd meg hogy odaérjen mögéd, mielőtt átmész egy ajtón.

Link to comment
Share on other sites

Csirke01

Ja túl gyorsan emntem.Mostmár ez a küldetés is megvan :D Yeeeaaahhhh

Link to comment
Share on other sites

hgfreeride

Van egy olyan küldetéps melyben meg kell szerezni egy Dwemer pipe-t egy északi

(Gnisis től jobbra) romból. Többször átfésültem azt a romot de a Dwemer pipe sehol! Segítsetel lécci!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Rayke

Ha jól emlékszem egy polcon lesz, csak nehéz észrevenni.

Csirke: Hát, gratz! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Csirke01
Van egy olyan küldetéps melyben meg kell szerezni egy Dwemer pipe-t egy északi

(Gnisis től jobbra) romból. Többször átfésültem azt a romot de a Dwemer pipe sehol! Segítsetel lécci!!! :huh:

Nem a Dwemer Puzzle Boxot kell?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...