Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Stephen King Könyvek


Jakab_Mistype_III

Melyik a legjobb SK könyv?  

281 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Drakeamarth

Látom, hogy szépen jelennek meg nálunk a Dark Tower sorozat felújított kötetei. Szerintetek érdemes beruházni az egész sorozatra még egyszer? Az elsõ kötetet megvettem, ami elvileg erõsen átdolgozás és kibõvítés alá került. A kérdésem, hogy a többi könyvbe is belenyúlt-e King papa annyira, hogy érdemes legyen megvenni az összeset?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Látom, hogy szépen jelennek meg nálunk a Dark Tower sorozat felújított kötetei. Szerintetek érdemes beruházni az egész sorozatra még egyszer? Az elsõ kötetet megvettem, ami elvileg erõsen átdolgozás és kibõvítés alá került. A kérdésem, hogy a többi könyvbe is belenyúlt-e King papa annyira, hogy érdemes legyen megvenni az összeset?

Belenyúlt elvileg, de már nem annyira radikálisan. Én gyûjtõként megveszem, ahogy eddig minden magyarul megjelent King-et. :D De amúgy szigorúan olvasás-ügyileg nem kell nagyon másra számítani.

Persze, kíváncsi vagyok, a fordításban a kétes terminológiákat kiigazították-e ("Captain Trips", "csikesz")

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Belenyúlt elvileg, de már nem annyira radikálisan. Én gyûjtõként megveszem, ahogy eddig minden magyarul megjelent King-et. :D De amúgy szigorúan olvasás-ügyileg nem kell nagyon másra számítani.

Persze, kíváncsi vagyok, a fordításban a kétes terminológiákat kiigazították-e ("Captain Trips", "csikesz")

Köszönöm a választ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Rokai140

A Ragyogást még nem olvastam, de a filmet már láttam vagy háromszor és rohadtul tetszik. Következõ könyv amit olvasok mindenképp az lesz.

Az Álom doktort esetleg olvasta már valaki? Érdemes azt is elolvasni, vagy nincs sok köze a Ragyogáshoz?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Az Álom doktort esetleg olvasta már valaki? Érdemes azt is elolvasni, vagy nincs sok köze a Ragyogáshoz?

Nagyon nagy az idõkülönbség, állítólag egészen más. Még nem jutottam el odáig, de mostanában mintha King összekapta volna magát, szóval biztos érdemes lesz elolvasni.

Csak a fhaszért nem adták ki paperbackben -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
goasokk

Sziasztok!

Rengeteg eladó Stephen King könyvem van, egész konkrétan 55 db.

Ritkaságok is vannak benne. Ha egyben megveszi valaki, a továbbárulással kereshet is. Darabonkénti vásárlásnál megnézem portálokon, mennyiért mennek, és az az ár alatt adom el.

érdeklõdni: goasokk@gmailcom emailcímen lehet

Köszönöm a figyelmet! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Honi

lenyomtam életem elsõ cuccát Kingtõl, A légzõgyakorlat c. elbeszélés, egész király volt :D. Mik azok a kisregényei, amiket érdemes megpróbálni? (a Végítéletet akartam volna, dehát az egy monstrum, arra most nem lesz idõ :( )

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

lenyomtam életem elsõ cuccát Kingtõl, A légzõgyakorlat c. elbeszélés, egész király volt :D. Mik azok a kisregényei, amiket érdemes megpróbálni? (a Végítéletet akartam volna, dehát az egy monstrum, arra most nem lesz idõ :( )

Remény rabjai

Titkos ablak, titkos kert

Napkutya

Minden sötét, csillag sehol

<- ezek nem (csak) kisregények, hanem a kisregényes kötetei, de ezekbõl kb. minden teljesen elsõosztályú

Nagyon rövid regénynek ajánlom a Joylandet és a Menekülõ embert

Meg a Csontkollekció c. gyûjteményben van asszem a Köd c. kisregény.

Link to comment
Share on other sites

Honi

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...