Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Automobilista


VassGabor

Recommended Posts

VassGabor

Március 20-án jön a folytatása ki mit vár el tőle?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lord_KROK

EZ egyáltalán miféle játék? Egy kis bemutatást., videót ilyesmit szúrhattál volna be. 

Link to comment
Share on other sites

XCube
3 hours ago, VassGabor said:

https://www.youtube.com/watch?v=b9QEnvEUG28&t=1s

 

Ezt csináltam utoljára.  Az egyik kedvencem https://www.racedepartment.com/downloads/categories/automobilista.119/  ezen vannak a modok rajta.

Nagyon sok van és akinek megvan nyomhatnánk egy multit. Lehet bajnokságot is összerakni.

Uram atyám, miért ilyen darabos a videód? Mivel veszel fel?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Videóból nem derült ki, lehet, hogy a Microsoft Xboxos szarjával?  Esetleg az a baj, hogy full HD-ban játszik, de 720p-t rögzít? Az elég komoly munka lehet a háttérben röptében 720p60-ra összenyomni a felvett cuccot. :hmm:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

XCube

Valami gáz biztosan van, mert a mért FPS lényegesen jobb, mint a videó sajátja. Kár, hogy a CPU használatot nem írja a bal sarokban.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

https://www.youtube.com/watch?v=1jGvqdGbpgw

29-dik körben elszállt az egész ez mitől van?,a geforce experience azzal veszem fel, nem tudom ez a progi mért dob le folyton?,mikor elindítottam volna ezt akkor kidobja és gép restart kell csináljak.

Nem bírja a 104 kocsit de oda is írtam hogy teszt ez volt az első vidi ahol azt néztem meg,hogyan bírkózik meg ennyi kocsival.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Második része is ilyen csak project cars 2 motorjával van.

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 1/16/2020 at 9:59 PM, VassGabor said:

https://www.youtube.com/watch?v=1jGvqdGbpgw

29-dik körben elszállt az egész ez mitől van?,a geforce experience azzal veszem fel, nem tudom ez a progi mért dob le folyton?,mikor elindítottam volna ezt akkor kidobja és gép restart kell csináljak.

Nem bírja a 104 kocsit de oda is írtam hogy teszt ez volt az első vidi ahol azt néztem meg,hogyan bírkózik meg ennyi kocsival.

Mire mented a felvételt? SSD vagy HDD? Külön meghajtó, vagy arról fut a játék is?

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Hdd-n van a játék tárhelyet nem zabál semmit mert autómatikusan youtubéra rakja.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Ma kipróbáltam a nascart oválpályán is, de egyszerűen vezethetetlen mivel tövig nyomtam a gázt, és sorra előztek le. Az ideális íven lehet csak valamit közeledni rájuk az ilyen pályákon. Aztán egy rendes pályán nyomtam le a kijelölt távot, de ott is már az elején kipörgetnek aztán vége volt a dalnak. Hogy lehet beállítani a biztonsági autót,hogy bejöjjön a pályára és kicsit izgalmas legyen a szitu?,most mindegyik szériánál 1.00-ára van beállítva, de nem igen jön be, pedig kiesnek páran az üzemanyag kifogyása miatt, és akkor kötelező lenne bejönnie, de nem történt semmi. Meg körhátrányt mért nem engedi visszavenni?,a rendes forma 1-ben visszavehetik ez olyan idegesítő.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
VassGabor

Akinek van kedve így szezon előtt pár nappal kipróbálhatja a 2020-as forma 1-es modot.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

31-én fog jönni minden dlc-vel 100 dollár vagy euróért első tapasztalatok alapján nagyon nem vannak megelégedve tiszta project cars 2 copy.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 1/16/2020 at 6:33 PM, XCube said:

Uram atyám, miért ilyen darabos a videód? Mivel veszel fel?

Én is azt néztem, hogy az amúgy nem túl szép grafika nagyon durván szaggat ahhoz képest amilyen gép van elvileg alatta. 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

720p-be volt alatta, de egyébként abba a videóba teszteltem hogy mennyi kocsit bír el a gépem 104-et néztem meg de csak néhány pályán bírja többin nem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
VassGabor

Hát ezt is megértük, hogy este 7-től lehet tolni hajrá. Nálam is lesz bétateszt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

Tegnap kijött a bétája virágboltiba, ma 1 óra után kukáztam is billentyűzettel irányíthatatlan mindegyik kormányom meg nincs hozzá. De idáig nagyon kafa szép munkát végeznek a fiúk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

Este 6-tól kilép a bétából megjelent az 1.0-ás verzió.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Kipróbálom a teljes verziót is de kormány nélkül szerintem gyorsan delete lesz a vége :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

XCube
2 hours ago, VassGabor said:

Kipróbálom a teljes verziót is de kormány nélkül szerintem gyorsan delete lesz a vége :D:D:D

Akkor kormányra fel :D . Vagy legalább kontroller. Az is sokat számít :) .

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Ha a nehézséget levesszük kb 85%-ra 50-es agresszióra akkor vállalható, de úgyis Ledér! nehéz billel. Elég egy rossz manőver és forogsz a francba és csont utolsó vagy. Kipróbáltam a bajnokságot is de nem toltam végig be kell állítanom még hogy jó legyen. Azért ne legyen veszett könnyű de ne is haggyanak ott a Censored!. A tankolás hogy van?,valaki próbált már hosszú versenyt csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...