Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2015. februári számról


hmolnarj

Recommended Posts

hmolnarj

pcw_dvd_201502_n.jpg

 

Hamarosan megjelenik legújabb lapszámunk, amelyben nyolc oldalon keresztül bemutatjuk azt, hogy a modern szenzorok és szoftverek milyen hatással lehetnek az egészségügyre, illetve az egész szektorra. A téma legalább annyira érdekes, mint a robotika, vagy az önjáró autók, és az első ilyen eszközök már megvásárolhatóak, sőt, egy hazai Kinect és iPad alapú kórházat is bemutatunk. A lap többi részét természetesen ezúttal is a PC-knek szenteltük: megnéztük a Windows 10 legújabb előzetesét, az új Intel processzorokat, összehasonlítottuk a táblagépes SoC-okat, megmutatjuk, hogy mire kell figyelni szünetmentes vásárlásakor, hogy miként építhettek filléres PC-t, milyenek az ideális BIOS-beállítások....szóval lesz mit olvasni

:)

 

A részletes tartalmat itt találjátok: pcworld.hu/tartalom

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Sziasztok, sajnos feltöltési hiba miatt a 42. oldalra egy korábbi gyorstipp oldal került, amely tévedéssel csak a nyomdai munkálatok után szembesültünk, így cserére nem volt lehetőségünk. A tartalomjegyzékben is jelzett gyorsabb töltés gyorstippet így a PC World Plusra töltöttük fel, az Extrák mappában találjátok majd. A hibáért elnézést kérünk!

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Semmi gond. Még nem ért ide a magazin.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

A Pluson a teljes verziók között a "Windows 10 előzetes kiadás"-hoz rossz leírás került. Nem annyira zavaró, de nem oda való. :D

Edited by Godzillamessage
Link to comment
Share on other sites

1933

Heuréka! Megjött az újságoshoz is a lap, még tegnap! Meg is vettem és belelapoztam.

Ma a videókat is végignéztem. Élvezetes volt minden egyes videó, sőt, nagyon hasznos

is, lehet, hogy én is beszerzek egy olyan kis "tömör gyönyört"! A Windows 10 számára,

feltéve persze, hogy ha végül az is tetszeni fog és az ára is megfelelő lesz.

Monitor, drót nélküli egér és billentyűzet már van hozzá, sőt, USB-s CD/DVD író/olvasó

is. Szóval akkor még hordozható is lesz,i a lakásban viszonylag könnyűszerrel

áthelyezhető bármelyik szobába.

 

Érdekes, hogy viszonylag ritkának látom ennek az oldalnak a látogatottságát az utóbbi időben.

Remélem, ez hamar megváltozik!

 

Egy a magazinban megjelenni igényelt témát érintettem az "Ubuntu Linux" témakörben

# 1278 sorszám alatt, 2015.02.08-án.

 

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

Dúl a betegség.

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

A Pluson van még egy hiba ebben a hónapban (az előző sem lett még javítva): "Ajándék magazin" linkre téve az egeret, a Windows 10 tesztcsomag bukkan elő, a "Biztonsági csomag" esetében az ajándék magazin...

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Köszönjük a visszajelzést! Hamarosan javítjuk mindkét Plus-os hibát.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1933

Ahogy elnézem, az influenza távol tartja a félőseket, nehogy elkapják, ahogy az az ember, aki elkapja a fejét a pofon elől!

Valószínű az az oka, hogy nem igen jelenik meg észrevétel, vélemény a lap tartalmáról.

 

Olvasgatom minden nap a februári számot és a rászánt időt kitöltve éppen a végére értem. Valószínűleg öregszem,

mert már nem emlékszem, mit olvastam tegnap! Az az egy viszont biztos, hogy alig volt kedvem letenni, mert sok-sok

érdekes dolgot olvastam benne. Felelőtlenség lenne, bármi rosszat mondani a tartalomra, mert ilyen emlékeim nem

is maradtak, de olyanok igen, hogy bár nem vagyok érdekelt minden témában, de azért bőven találtam benne sok

érdekes hírt és újdonságot, amivel máskor és máshol nem akadtam össze. Azt is észre vettem, hogy bizony sok munka

fekszik abban, hogy mindezeket összeszedjék és összeállítsák. Köszönet érte a készítőknek!

 

Elképzeltem, hogy menyi időt kellett volna rászánnom, hogy mindezeket összeszedjem, de lehet, hogy még a felét

se tudtam volna így begyűjteni!

Link to comment
Share on other sites

k3e4006

A 2015. márciusi számról szeretnék írni illetve kérdezni. Olyan mintha nem is létezne. Sem itt a forumon nincs neki topik sem a pcworld plus-on. És most elérkeztünk a kérdéshez. Miért nincs a lapban a plus-hoz kód?

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj
A 2015. márciusi számról szeretnék írni illetve kérdezni. Olyan mintha nem is létezne. Sem itt a forumon nincs neki topik sem a pcworld plus-on. És most elérkeztünk a kérdéshez. Miért nincs a lapban a plus-hoz kód?

 

Létezik, pénteken jelenik majd meg az újságárusoknál és már postázzuk az előfizetőiknek. Az oldalon a megjelenés előtti kedden frissítjük mindig a tartalmat, és ezt ma is meg fogjuk tenni.

 

A Plus kóddal kapcsolatban kérünk írj a plus@pcworld.hu címre.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...