Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Easy Drive Data Recovery


csorev

Recommended Posts

csorev

Tisztelt szerkesztőség!

Az Easy Drive Data Recovery (2013. július) aktiváló kód megadása után

(EDDR2-1FEBB8-6E573-CMEKX-EHEQX-YDKLV) "The registration key is invalid!" üzenetet kapok. A leírás szerint a program korlátlan ideig használható. Mi a teendőm?

Köszönöm:

Révi Péter

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Feltételezem, hogy egy adott időszakig lehet regisztrálni a megadott kóddal.

Mivel az nem most volt (2013. július), ez az idő igencsak letelt.

A korlátlan idejű használat akkor lett volna, ha időben regisztrálsz, de nem jelenti azt, hogy ezzel a kóddal az idők végezetéig regisztrálhatsz és ettől kezdve használod a programot.

Ha tévedtem, majd egy admin kijavít. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

BoSs69

Sziasztok.

 

Nem tudom, hogy jó helyre írok, de remélem, hogy igen. Segítségre lenne szükségem.

Ki kellett tegnap vennem az egyik hdd-t a gépből és át kellett tennem hdd-t egy külső meghajtóba.(HDD sentinel Ultra ata crc error cunt-ot írt, így akartam kideríteni, hogy tényleg a sata kábel a rossz vagy sem. Mert jó hdd-t nem cseréltetnék, így biztosra akartam menni. Mint utólag is kiderült nem volt egy jó ötlet. XD) Na szóval az a probléma, hogy át tettem a hdd-t a külső meghajtóba.fdsfsdfgsdfg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Amint bekapcsoltam a hdd-t sentinel már jelzett is. Eddig nem is volt probléma. Nem nagyon foglalkoztam vele, hogy 1678gb-t lát mert nem hiszem, hogy átszereléstől ment volna tönkre. Miután megnyitottam a meghajtót rámásoltam egy file-t, teszt céljából, hogy le ellenőrizem a problémát. A másolás sikeresen megtörtént, utána kikapcsoltam a meghajtót. Idő közben eszembe jutott valami, hogy meg kellene néznem még valamit a meghajtón és bekapcsoltam. De akkor már nem tudtam megnyitni a meghajtót. És ez fogadott engem a lemezkezelőben.vsdfgbvdf_gdgf_ghdgfhdgf_www.kepfeltoltes.hu_.png Ekkor fogtam a hdd-t és vissza tettem a gépbe. De a helyzet változatlan. Természetesen a lemez kezelő egyből felajánlotta, hogy formázzam GPT lemezzé, természetesen nem formáztam.

Miután vissza tettem a gépbe a meghajtót hdd sentinel már a teljes méretet látja cgfnfghfghfgh_www.kepfeltoltes.hu_.pngViszont továbbra sem tudom elérni a partíciót. TestDisk Analyse fut tegnap 22 óra óta, de még csak 31%-nál tart. Úgy hogy 4,8tb adatot már olvasott.dsafsdgdsfg_www.kepfeltoltes.hu_.png

Remélem, hogy valaki tud segíteni, mert mindenem ezen a hdd-n van és nem nagyon szeretném benézni az adatokat.

 

Előre is köszönöm:

BoSs69

Edited by BoSs69
Link to comment
Share on other sites

BoSs69

Természetesen a képek feltöltése sem úgy ment, ahogy kellet volna.

Képek sorrendben:fdsfsdfgsdfg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

vsdfgbvdf_gdgf_ghdgfhdgf_www.kepfeltoltes.hu_.png

cgfnfghfghfgh_www.kepfeltoltes.hu_.png

dsafsdgdsfg_www.kepfeltoltes.hu_.png

Link to comment
Share on other sites

BoSs69

Köszönöm a segítséget, már megoldottam. Visszaállítottam a partíciót. :igen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...