Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google Drive


tudniakaro

Recommended Posts

tudniakaro

Üdv!

 

A neten még nem találom, hogy másoknak is ez lenne, de meg kell kérdezzem: másnak is van ma baja a Google Drive-val?

 

Történt ugyanis, hogy hónapokig rendesen működött (bár lehetne jobb is), ma viszont a megosztott linkek nem működnek. Azaz hiába vezet el egy megosztott link egy mappába, a file-okra kattintva nem történik semmi, csak ha én magam bejelentkezek. Tehát kivülről nem. Tehát látják, de halott a kattintásra minden. Almappák, file-ok sem működnek, azaz nem navigálnak sehová, csak megjelenik a keret a kattintáskor, de nem történik semmi. Eddig ezek a "link birtokában bárki" módon voltak megosztva.

 

Próbáltam ennél is közvetlenebbé állítani, azaz, hogy nyilvános a neten, sőt, új mappát csináltam, új gyökeret, új megosztással, hátha az már megint jó lesz, de semmi.

 

Egyszerűen nem működnek a kattintásra a dolgok.

 

Valakinek valami?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Denibaby

Szia! Négyőnknek csináltam egy tárhelyet saját gépemből, csak én töltök fel.

 

1. Nem tudnak letölteni a többiek, csak megnézni. (van google kapcsolatuk).

2. Az egyik fiam a tulajdonos...hogy csináltam?...nem tudom. Én lennék az. Hogyan változtathatom meg?

Link to comment
Share on other sites

tudniakaro

A megosztási beállítások rendben vannak?

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Csak annyit tudok, hogy mind a hárman "megnézhetik". Hogy csinálhattam, hogy nem én lettem a tulajdonos? Hogyan kell tulajdonost váltani? Ha tudnám, törölném is. Habár, jut eszembe: a fiam nekem adta az iphonját, és arról töltöttem fel saját képeimet először. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

tudniakaro

Akkor megvan a válasz ugyebár...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...