Jump to content
GSForum - Segélyvonal

canvas mentése


kléni

Recommended Posts

kléni

Le kéne mentenem egy 550x480 méretű canvast képként, de úgy, hogy fel is nagyítom előtte. A tesztelésnél 50%-kal nagyítottam, ezt el is tudta jól menteni. De élesben ennél nagyobb kellene, kb 400%. Miután felnagyítottam a dolgokat rendesen, a canvas.toDataURL() 700 KB-nyi karaktert ad vissza. Amikor viszont ezt ajax POST-tal el akarom küldeni a szervernek, 413 request entity too large hibaüzenetet kapok. Keresgéltem, és azt írják, az ajaxos postnak nincs limite, tehát bármennyi adatot el lehet küldeni, csak a szervernek kell tudnia azt befogadni. A post_max_size 132M-re van állítva, ami bőven elég kéne, hogy legyen. Nincs valami ötletetek, hogyan tudnám megoldani ezt? Egy másik lehetőség lenne, ha nem JS-sel nagyítom fel, és a kész képet küldöm el, hanem a szerveren rajzolom ki, de az alap php kép függvényeivel vacakoltam pár órát, de mindig volt valami, ami nem akart menni. Próbáltam a WideImage nevű kis rendszert, de abban meg a fenéért se akart a merge működni...

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Nem PHP konfigban, hanem webszerver konfigban van beállítva egy túl kicsi limit.

Link to comment
Share on other sites

kléni

És véletlenül nem tudod, hogy mi a neve, és hogyan állíthatom nagyobbra? :D

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ha tudod, milyen szerveren vagy, akkor már csak egy kis guglizás választ el a megoldástól.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...