Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Movie Maker


Otto641211

Recommended Posts

Otto641211

Sziasztok! Új vagyok itt az oldalon. Több helyen is olvastam Movie Maker-es hibajelenségekrõl, de sajnos az enyémet egyik sem oldotta meg. Vista-ra letöltöttem a 2.6-os verziót. Elkészítettem a filmet és projekt fájlként el is mentettem MSWMM kiterjesztéssel. Következõ megnyitáskor már nem hajlandó a telepített program a fájlt megnyitni. BS player eltávolítva, kodeket nem látok. Mi lenne a következõ lépés. Köszönöm a segítségeteket.

Üdv

Ottó

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Tapasztalat, hogy a a külön felrakott lejátszóprogramok bekavarnak a videószerkesztõk mûködésébe. A bsplayer is. Hiába az eltávolítás, az már nem fog segíteni. Én azt mindom, ha videót akarsz szerkesztgetni, akkor az alá a rendszer alá semmit, mert nagyon nehéz megtalálni a hibát.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Természetesen nem mindegyik lejátszó kavar be, csak azok, melyek olyan kodekpakkot használnak melyek "külön" utakon járnak és nem csak a lejátszót akarják kiszolgálni, hanem az egész rendszert.

A BSPlayer (fõleg a Pro) az sajnos ilyen.

 

Ha rendelkezel egy tisztességes tisztító programmal akkor van esélyed, de ahhoz a regisztrációs adatbázisból is törölni kell a hivatkozásokat és a fájl hozzárendeléseket, melyeket a BSPlayer és sajnos a legtöbb program az unistall után "véletlenül ott felejt".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Bátorka

Nekem ez borzasztóan nem jön be! Egy vacak, reklámokkal teletűzdelve, semmit nem tud. Kipróbálás után töröltem!! :S

Amit helyette tudnék ajánlani: http://filmora.wondershare.com/video-editor/ 2 napja próbálgatom a Trial-t, és azt hiszem rászánok 17 e.-et

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A Movie Maker egy nagyon fapados program, cserébe ingyenes. Nagy elvárásaid ne legyenek. Ha meg tényleg profi programra van szükséged, akkor arra ott van az Adobe Premier és mellé az Adobe After Effect.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Középút nincs! Punktum!

 

:fetreng:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Akad középút is, csak ott tudni kell előre a feladatot, mert mindegyik szoftver másban erősebb. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...