Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Android Superguide


zsoltika1986

Recommended Posts

zsoltika1986

Alig vártam már a december 6-át! Nem, nem a Télapó miatt! Tulajdonképpen december 1-tõl, amikor is megláttam a PC WORLD hasábjain hogy Android Superguide, dec.6. Reggel pattantak is ki a szemeim, egybõl go újságos. Az újságárus tök hülyén nézett rám, "mit akarok én?", de sikerült. Ittvan a kezembe még most is, alig tudtam letenni a mai nap. Nézték a metrón is, buszon is, vajon mit olvasok, hol vettem, ekkora Droiddal a címlapon. El se tudom mondani mennyire örülök ennek a magazinnak, vittem magammal egy nagy mappát is, nehogy meggyûrõdjön, vagy bármiféle kis baja is legyen a táskámba. Jó volt olvasni a droid történetét, a teszteket, a blogosokat minden. Érdekes volt a telefonomról tesztet olvasni (SGS II), holott ott volt a kezembe. 100x olvastam már róla innen-onnan mindent, de hát azért ez mégis az Android Superguide, nem? ;) Ez jobb. Nagyon remélem, hogy lesz ennek folytatása is, kielégednék félévente 1-el, csak LEGYEN!!! Halljátok PC World? Olvassátok? :) Le-gyennnn pls! Én tutira megveszem, és szerintem nem csak én! További sok sikert a Nektek, csak így tovább! A szerkesztõség minden tagjának nagyon Boldog Karácsonyt, és sikerekben, Android Superguide-okban, PC World-ben gazdag Boldog Újévet kívánok! Köszi Balázs! ;)

Link to comment
Share on other sites

petzolkri

HOl és mennyibe kerül? Remélem nem maradtam le róla, utánajárok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Athos

Akit még érdekel a kiadónál megvásárolható. Én lecsúsztam róla, de még decemberben nem lett volna rá szükségem. Most meg már van Adroidos eszközöm és érdekelne a kiadvány. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...