Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Galéria, Videóplayer


mano1994

Recommended Posts

mano1994
Sziasztok
Hát már nagyon belejöttem ebbe a fórumozásba hát megkérdezem hogy hogyan tudnék saját képgalériát illetve hogyan tudok valami normális médiaplayert feltelepíteni weblapomra :D
pl flv player csak azért ennél jobbat mondjatok! :D
Link to comment
Share on other sites

kléni

Keresgéléssel, tanulgatással... Képgalériát például a websuli sorozatban is bemutattak, elég részletes leírás van a készítéséről. flv playerből meg kis milliót találsz, bár jobban jársz külső videó megosztóval, mivel akkor a tárhely forgalmát nem fogyasztja.

Link to comment
Share on other sites

mano1994

Korlátlan és inygenesa és reklámmentes tárat találtam igazi mázlista vok! :D

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Nekem a silverlightos megoldás jobban tetszik. Pillanatok alatt össze lehet dobni egyet. Ráadásul annak a legjobb stream-vezérlõje.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Két dolog:

 

1. A középre igazítást hihetetlen gyorsasággal felejtsük el. A betűtípusokba bele se menjünk! Próbáljunk inkább arra koncentrálni, hogy éppen leírunk valamit, amit mások látni fognak. Ehhez mérten öltsük magunkra a kultúra álcáját, fogalmazzunk magyarul és helyesen, ahogy kulturált felnőtt emberekhez illik.

 

2. Az előzőeket (valamint a fórumszabályzatot) is figyelembe véve, a következő vok-nál (vagy hasonló ostobaságnál, mint amilyen például az "inygenesa") kitiltalak januárig a fórumról.

 

Nem viccelek!

 

A fórumszabályzat itt olvasható. Igen, máshol nincsenek ilyen szigorú szabályok, sokkal többen vannak, és tárt karokkal várnak mindenkit. Mi csak azokat, akik képesek értelmesen megnyilvánulni.

Link to comment
Share on other sites

mano1994

Oké elnézést

 

[OP]Destroy-man=> Légyszíves magyarázd el hogy silverlight-os playert hogy tudok telepíteni azt tudom hogy gépre hogy lehet de hogy weboldalra hogyan az már több hónapja kérdés bennem!

Link to comment
Share on other sites

Garono

Amikor elindítod a telepítõjét, a telepítés helyére írd be azt az URL-t, ahová telepíteni szeretnéd.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

@Mano: vagy írsz egyet, vagy használod a már kész lejátszók valamelyikét. Itt van 2 lejátszó linkje:

http://slvideoplayer.codeplex.com/

http://silverlight30.codeplex.com/

 

Egyébként megírni sem bonyolult, mert már szinte minden le van programozva, csak meg kell rajzolnod a felületet, meg a gombokat, és a gombokra rátenni a vezérlő akciókat.

 

De ha jól emlékszem, akkor ASP.NET alól elérhető egy MS által készített lejátszó.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...