Jump to content
GSForum - Segélyvonal

fokozatosan elsötétül a képernyõ


chempelophe

Recommended Posts

chempelophe

Sziasztok!

 

Segítséget kérek! Ilyet még nem láttam, a fórumban sem találtam meg.

Miközben dolgozom benne, fokozatosan elsötétül a képernyő és a majdnem láthatatlan sötétszürke tónuson áll meg. Addig nem múlik el, amíg egy másik ablakba nem kattintok, akkor visszamehetek és újból nyerek pár másodpercet, hogy lássam mit csinálok. :zokog: elég macerás, így bárminek a végére érni. Csak bizonyos alkalmazásokban tapasztalom, pl: Bryce 7 pro - ez egy 3d tervező, itt is csak a szerkesztő-ablakokban, mint a texturaszerkesztő. A program OK, ezt ill. korábbi verzióit évek óta használom. Más 3d tervezőknél (3ds Max, Hexagon) és 2d grafikus programoknál (Adobe CS5, CorelX5) nem tapasztaltam.

Média Player Classic teljes képernyős üzemmódban szintén ezt csinálja miközben megy a film... (ennélkül mondjuk tudok élni) a BSplayer, KMPlayer OK.

Talán az is jelez valamit annak aki ért hozzá, hogy amikor elindul a Windows akkor is fokozatosan sötétedik amíg meg nem jelenik a kék ablak, akkor elmúlik. (+tegnap a nagymamám :) tapasztalta, hogy a "kontrasztos megjelenítés" bekapcsolásakor szintén így csinál)

Valószínűleg valami beállítás lehet - legalábbis remélem.

 

Kb egy hónapja winchestert cseréltem, új rajta minden, a régin nem volt gond

 

Winows 7 64 bit

NVIDIA GeForce 9600 GT

monitor felbontása 1920x1080

DirectX 10

 

Nem vagyok nagy szakértő és már kifogytam az ötletekből.

Edited by chempelophe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...