Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Megaupload


mizsi

Recommended Posts

mizsi

Sziasztok!

Korábban maximális sebességgel (1,5 MB / s) tudtam letölteni a Megaupload-ról, 1 nap max. 4x. Most viszont, azt vettem észre, hogy idõszaktól függetlenül, 15-20 kb / s-al jönnének az adatok. Így 350-400 MB-t 6,5-7 óra alatt landolna nálam. Másnál is így van, vagy nálam van a hiba?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Másnál is így van. Pontosabban másnál máshogy rossz. :D Nálam is előfordul, hogy pl. egy 20 részből álló RAR-ból 4-5 alig akar csordogálni (akár többször meg is szakad), míg a többi max. sebességgel jön. Olyan is van, hogy egyik nap még alig jön (ezért leállítom, és addig töltöm a RAR többi részét), majd másnap meg már maximális sebességgel tölti ugyanazt a fájlt.

 

Egyébként nálam teljesen rendszertelen, hogy mennyit fájlt tudok letölteni egy nap. Van, hogy 50 is lejön egymás után, és nem szól érte semmit. Máskor meg már 3 fájl letöltése után "limit reached" üzenettel fogad.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Érdemes regisztrálni a megara (a free elég), utána pedig jDownloaderrel mehet a letöltés, de a gyári programja is elég jó állítolag (még nem próbáltam).

Link to comment
Share on other sites

Garono

Akkor nincs szakadás/lassulás? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ez azért van, mert valószínûleg n+1 különbözõ helyen levõ szerverük van, aminek épp eltérõ a terhelése, és teljesen véletlenszerû, hogy melyikrõl osztja ki a letöltendõ fájlt.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

@Garono: Lassulás van (terheltségtől függően ahogy Balázs is írta), viszont szakadást én nem tapasztaltam még. Ja és regisztráció után a várakozási idő is csökken 25 mp-re. :)

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Valami nem jó. Hiába regisztráltam, elindítok egy 350 MB-os letöltést, azt írja, letöltési idő 12 óránál több. Eddig 7 mp volt. WTF?

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Sokan töltenek arról a serverrõl, ahol az anyag megtalálható. Ilyenkor érdemes késöbb megpróbálni a letöltést, de menet közben is gyorsulhat. Egyébként a fizetõsõk extra sávszélességet kapnak, ha õk is arról töltenek, akkor neked már szinte nullás sebesség marad. Valamit, valamiért. A saját letöltõ programját probáltad? Állítolag azis ad némi sávszélesség pluszt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...