Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FirstPage 2006


Peredi Zoltán

Recommended Posts

Peredi Zoltán

Gyerekek!

 

Kódolásra a FirstPage 2006-et használnám.

Ha letöltöm innen: http://www.evrsoft.com/1stpage3.shtml

akkor megjön ez: fp2006-final-3.00-setup.zip,

amikor pedig kicsomagolom, akkor a Panda azonnal törli, mondván, hogy vírusos.

 

Írtam már Pandáéknak is, az volt a válasz, hogy valóban vírusos.

 

Nincs erre vonatkozóan valami tapasztalat? Használja valaki? Nem próbálná ki valaki más vírusirtóval?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

NOD-ék szerint nem.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Nem tudom, mit tud ez a program, de Notepad++ vagy sör. :fogatlan:

Link to comment
Share on other sites

Peredi Zoltán

Próbáld ki. A FirstPage 2000-es változat nem vírusos. Már az is sokkal jobb volt, mint a Notepad++

 

Mindig csodálkoztam, hogy itt a fórumon fel se merült soha, és azon filózok, vajon én honnan tudtam meg, hogy létezik?

Link to comment
Share on other sites

Peredi Zoltán

Köszönöm, Jay, mindig tanul az ember. Nem ismertem ezt a virustotal nevû lehetõséget.

 

Az azért gyanús, hogy hét különbözõ vírus találtatott egyetlen fájlban.

 

Azt hiszem, leszedem a Pandát, telepítem a FirstPage 2006-ot, törlöm a telepítõ fájlt, aztán vissza a Pandát.

Link to comment
Share on other sites

kléni

Én felraktam. Találtak benne NOD-ék, mégpedig 5-öt is. De ahogy ránéztem, nekem nem jött be, ennyiért nem kockáztatnám, hogy vírusos leszek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Peredi Zoltán

Nos, végül megoldottam. Nem kellett leszedni a Pandát, sikerült kikapcsolni. Ezután letöltöttem, telepítettem, majd vissza a Pandát, és ellenõrzés az egész gépre. Csak az egyetlen telepítõ fájlt találta vírusosnak, azt mindjárt törölte is. De akkor már nem volt rá szükség.

 

A program nagyon jó. Egy kattintással illeszthetõk be a HTML4, CSS2, PHP5 utasítások, az összes lehetséges paraméterükkel. Itt írnak róla:

 

http://cmpc.perfekt.hu/index.php?option=co...7&Itemid=93

 

„Az ingyenes alkalmazás az Evrsoft Firstpage 2006 (http://www.evrsoft.com/). A nevében található évszám ellenére a programot folyamatosan frissítik, a legújabb változat már gyakorlatilag a fizetõs szoftverekkel egyenértékû funkciókkal bír. Képes site menedzselésre, kezel stíluslapokat, létrehozható vele fotóalbum és minden egyéb szükséges alkalmazás. Tartalmaz WYSIWYG szerkesztõt („what you see is what you get” – „amit látsz, azt kapod”) is, vagyis használója HTML-kódolási ismeretek nélkül is elkészítheti saját weboldalát egy egyszerû, szövegszerkesztõkre hasonló felületen dolgozva.”

 

Túúúdom, túúdom, Notepad++! De aki egy félórát rászán, az kellemesen meg lesz lepödve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...