Jump to content
GSForum - Segélyvonal

kérdés amit nem kapcsolódik az eddigi témákhoz


kszkeksz

Recommended Posts

kszkeksz

Én arra nagyon kiváncsi lennék hogy az olyan netes cégek, amelyeknek csak ingyenes szolgáltatásokkal foglalkoznak, azok honnan szereznek pénzt a fejlesztésekre, dolgozók kifizetésére?

Lehet hogy most hülyének néztek de tényleg nem tudom.

 

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Reklámokból.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Például?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Ez a kérdés nekem jött Balázs?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem. :) Hanem hogy melyik oldalakról beszélünk?

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Az jó, mert már elkezdtem gondolkodni azon, hogy milyen reklámokat írjak. :)

 

Mondjuk arra én is kíváncsi lennék, hogy melyek azok a netes cégek, amelyek csak ingyenes szolgáltatásokkal foglalkoznak... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

A Mozzillának szerintem csak ingyenes szolgáltatásai vannak. Elvileg adományokból, és a kezdõlapként beállított, illetve a címsáv mellé tett Google keresõbõl élnek.

Link to comment
Share on other sites

kszkeksz

Köszönöm a válaszokat jo tényleg nem sok olyan van ami csak ingyenes dolgokkal foglalkozik.

De akkor ezeket ezek szerint csak joszándékból csinálják.

Pedig azt hittem az internetszolgáltató küld mondjuk pár forintot annak az oldalnak amit egy hónapban sokszor látogatsz. :D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Miért küldene? Semmi köze hozzá.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sz. Ago

Sziasztok!

Milyen ingyenes weboldal (pl: e-oldal, g-portal) szerkesztõt tudtok ajánlani, amin alkalmazni tudom a weboldalkészítõ suli mesterfogásait? Remélem jó helyre írtam :(

Link to comment
Share on other sites

Giraffe1

Az ízlések, a pofonok és a szerkesztőprogramok változatosak (és egyik mellé sem lehet forgalmi rendőrt állítani 8)).

Én speciel a mai napig a Macromedia HomeSite-ot favorizálom, amit az Adobe is csak tavaly vett le a palettájáról, pedig már vagy 4-5 éve nem nagyon nyúltak hozzá. Szerencsére nekem van egy saját példányom a régi szép időkből. :D A HomeSite egyébként olyan népszerű volt, hogy nem egy "koppintása" készült. Az egyik ilyen az állítólag egész jól használható Evrsoft First Page 2006. (Régen próbálkoztam egy elődjével, de azután visszatértem a "forráshoz".)

Ha nem jön be sem ez, sem a Balázs által javasolt Notepad2, akkor még érdemes megnézni a méltán népszerű Notepad++-t is.

 

De a lényeg tényleg az, hogy Te írd a kódot, és ne egy programmal készült programmal írasd, mert abból ritkán sül ki jó. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
pcmester

Nem tudom, hogy hova illene a kérdésem, de hiába regisztráltam ide http://www.pdfmagazines.org/, konkrétan semmit se tudok letölteni, mert a szokásos jön, hogy "only for members" vagy valami ilyesmi (pedig enyhe kifejezés, hogy bőven benne lennék a "non member" letöltési limitben)!!! :dühös:

Ti tudtok-e erről a weboldalról valamit??? Ingyenesnek kellene-e lenniük a lejárt dátumú újságoknak???

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Végig csináltad a regisztrációt? Kaptál megrősítő levelet, amiben rákatintottál a linkre?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Arpsoft milyen rendes!

 

Én nem vagyok: te most tényleg egy illegális újságletöltő oldal használatához kérsz segítséget? :huh:

 

Srác, hosszú ideje vagyok türelemmel irántad, egyébként is karácsony van, a szeretet ünnepe, tehát nem mostanában foglak kidobni, de tudjál róla, hogy vágod magad alatt a fát csúnyán.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Még nincs is karácsony...

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Nem néztem, hogy legális-e. :upsz: Olyan szép képek voltak benne, majdnem adtam helyette inkább másik, hasonló témájú, ingyenes mozgóképes linkeket.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az ő korában mindannyian magazinokkal vonultunk el a WC magányába. A mai gyerekeknek már van tabletjük, annak legalább nem ragadnak össze a lapjai.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

A regisztrációt végig csináltam (amiben az egyik rublika az email címem volt), sőt, a végén még be is sikerült lépnem, de máig nem jött levél (még a "spam" kategóriába sorolva sem)!!! Ráadásul most újra megnéztem, és pontosan megjegyezte az emailemet (azt, amit itt is megadtam a profilomban)!!! Viszont még mindig nem tudok letölteni (pedig ahogy néztem átlagban 100 mega alattiak az újságok, és a letöltési limit 400 mega lenne)!!! Úgyhogy most egy olyan oldalon "toporgok", amin csak a címlapokat böngészhetem, de semmit se tölthetek le!!! :dühös: Most akkor mi van?! Kellett volna emailt kapnom vagy sem?! :dühös:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Prémium tagságod kell venned. Csak 90 dollár 1évre.

Boldog karácsonyt!

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Komolyan?! :mérges: Pedig írja, hogy aki nem tag, az csak maximum 400MB fájlokat tölthet le, de egy újság például 42.4MB (azaz bőven száz mega alatt)!!! :dühös: - Ugye nem az van, hogy ha regisztrálsz, de nem vagy "premium member", akkor csak a címlapokat böngészheted és semmi egyéb?!?! :mérges:Akkor ennyi erővel mi értelme van a korlátozott "non member" fokozatnak?!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Drága, kicsi, hülye mesterem!

 

Ez itt a NovaFile fájlmegosztó oldal és annak letöltési/regisztrációs lehetőségei. Nem a PDFMagazines oldala, az ide kiírt dolgok nem vonatkoznak a PDFMagazinesra.

 

deJCh3Y.png

 

BkPcge7.png

 

Az a táblázat arról szól, hogy ha a NovaFilesról akarsz letölteni dolgokat, akkor regisztrálhatsz vagy prémium tagságot vehetsz, ha nem akarsz várni.

 

LZmYqEk.png

 

Mindennek semmi köze a PDFMagazines weboldalához

 

uUKt7BO.png

 

amihez itt tudtál regisztrálni:

 

17QTehP.png

 

azt az egyetlen apróságot kivéve, hogy az oda felkerülő újságokat a NovaFiles fájlmegosztó oldalon keresztül osztják meg, és úgy, hogy csak prémium előfizetéssel rendelkező emberek tudják letölteni.

 

Ez két külön weboldal.

 

A PDFMagazines-nál nincs semmi előfizetés, a regisztráció is tök felesleges valószínűleg, de okosan odaadtad az e-mail címedet vadidegen embereknek. Remélem, legalább annyi eszed van ilyenkor, hogy nem ugyanazt a jelszót használod mindenhol, mert holnapután az összes olyan helyedre be fognak menni, ahol ugyanezt az email címet és ugyanezt a jelszót adtad meg.

 

Na, ballagj szépen vissza a héber Win98-ad világába, és szakadjál le az illegális újságmegosztásról, amíg szépen mondom.

 

Elég legyen már a hülyeségből szent karácsony ünnepén.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

– De hát én mihez kezdjek?

– Ezt nem én fogom megmondani.

– Menjek vissza a nevelőszüleimhez?

– Menj.

– De már meghaltak!

– Szar ügy.

– Nem voltam oda értük. Az öreg folyton gyepált, a mama meg piált. Neked van családod?

– Pihenj már, ne akard, hogy rossz vége legyen!

– Miért lenne rossz vége, a barátom vagy, nem lehet rossz vége!

– Rámászol az emberre, és idegroncsot csinálsz belőle!

– Én nem mászok senkire.

– Nem? Akkor ezt minek nevezed?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Kösz, Balázs, én nem akartam neki ennyire kivesézni, elkerülendő a "hogyanlehetletöltenianovarol" topik nyitását.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Szóval elvileg az oldal ingyenes, de a letöltési limitbe bőven beleférő újságokat (is) prémium member követelménnyel osztják meg?! :dühös: Ez mi, ha nem pofátlanság az oldal részéről?! Mert szerintetek hogyne tudnék már letölteni onnan egy ~42.2MB fájlt?! :dühös:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...