Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Webdesigner kerestetik


payskin

Recommended Posts

payskin

Ismerőseim keresnek valakit, aki kicsi pénzért átrajzolná a blogzóna eredeti főoldal-designját egy kicsit látványosabbra. A blog a blogzóna keretein belül fog működni, tehát a jelenlegi design szerkezete marad (mi hol van, milyen méretű stb.), csak a grafikai dolgokat kéne egy kicsit profibban megcsinálni. Ha valakit érdekel, szóljon.

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Ha a jelenlegi téma forrását megkaphatom, akkor megnézem, de úgy tûnik oké a dolog. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ööö... nincs ilyenük, csak az van, amit te is látsz a blogzóna fõoldalán...

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Akkor a semmiből kellene felépíteni? Nincs valami váz? Ez a jelenlegi téma, ami megvan a főoldalon nem hozzáférhető?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem kell felépíteni, csak a designra van szükség. Mondjuk JPG-ben, vagy inkább PNG-ben :)

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Jaaaa, értem. Akkor ez még egyszerûbb, mint gondoltam :)

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Ha kapok valami információt, hogy mégis milyen stílusú, milyen blog lesz, akkor szívesen vállalom.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Témáját tekintve informatikai, információs társadalom, de tulajdonképpen lényegtelen, mert grafikailag nem kell, hogy ezt tükrözze. Tehát nem kell bele nyák meg monitor meg ilyenek... Valami egyszerű, letisztult, de a jelenlegi blogzóna designnál egy kicsit modernebb design kéne. (Nem kell überlátványos, grafikai orgiát csinálni belőle).

 

Az a kérés, hogy a fehér mellett inkább meleg színek legyenek benne, (sötét sárga és/vagy narancs és/vagy piros és/vagy barna stb. különböző árnyalatai)...

 

Na ezt most jól megaszontam, de valójában nem kell túlgondolkodni sem a dolgot... :) Eredetileg úgy volt, hogy valamelyik nap összeütök nekik néhány változatot, de annyira el vagyok havazva, hogy nem fér bele. Szóval ez ilyen pár órás történet, nem valami agyongondolkodott, agyondesignolt valami, ha érted, mire gondolok... :-) Fejléc- dobozok - maradék - kész.

 

Ja, és nyugodtan töltsd fel valahova, szó nincs arról, hogy lenyúlják, megcsinálják és majd jól nem látsz egy vasat sem. Ha tetszik nekik, úgyis lesz még 1-2 dolog, ami változtatni akarnak, és akkor meg lehet majd dumálni a fizetést is (de tényleg csak kicsi pénz van rá, én ingyen csináltam volna, mert a barátaim).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...