Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sims 3


geri005

Recommended Posts

geri005

Ódákat zengnek róla, de engem a videók amiket láttam róla nem gyõztek meg. Aki kipróbálta ahhoz intézném a kérdésemet: Érdemes pénzt adni érte?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hthomas97

Sziasztok!

Van egy problémám.

ASUS ATi Radeon HD 3450 videókártyám van és amikor elindítom a sims 3-mat kiírja, hogy a videókártyád nem szerepel a kompatibilitási névsorunkban.

Aztán meg amikor stílust hozok létre vagy veszek egy bútort rózsaszín.

Mi lehet a baj? Kéne neki valami kompatibilitási patch neki?

Link to comment
Share on other sites

Hthomas97

köszi a tippet

ki is próbálom. 8)

Link to comment
Share on other sites

Hthomas97

Sziasztok!

Leszedtem a catalys centert és odáig jut el, hogy kicsomagolja magát aztán bejön egy ablak amiben írja : üdvözöljük.....nyelvi támogatás... magyar.

Rákattintok a következõ>- re.

Fönt az ablak tetején bejön piros háttérel, hogy válassza ki a telepítési mûveletet.

2-õt fel sorol: telepítés, eltávolítás.

Akármelyikre kattintok nem csinál. semmit :nem::Sír: :fal:

Mi lehet a baj?

(Windows 7-em van )

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Remélem nem raktad fel az ősrégi hardverhez kapott driver CD-t, miután telepítetted a Win 7-et. Valamint remélem eltávolítottad az előző driver-t, mielőtt nekiestél az új telepítésének.

Futtasd a telepítőt rendszergazdaként. :nyíl: Ezen kívül íme a tennivalók.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hthomas97

Először nem távolítottam el. De utána igen. De sajnos most sem jó. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Letörölsz minden drivert, majd ráengedsz valami driver-tisztítót, aztán megengeded a WU-nak, hogy szedjen magának drivert. Ha azzal sem megy, akkor a Sims 3 nem fér össze a 7-nel (egyelõre).

Link to comment
Share on other sites

Hthomas97

Letudnád írni, hogy pontosan hogy kell letörölni a drivereket?

Csak 12 vagyok és annyira nem nagyon értek a driverek törléséhez.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
  1. Start > Beállítások > Vezérlõpult > Programok és szolgáltatások (lehet, hogy nézetet kell változtatni)
  2. Itt kikeresed az ATI cuccokat, törlöd.
  3. Újraindítás
  4. Felteszed a Driver Sweeper-t, átállítod magyarra (azt hiszem, lehetséges), majd elrendelsz egy tisztítást.
  5. Újraindítás
  6. Start > Beállítások > Vezérlõpult > Rendszer > Jobb oldalon Eszközkezelõ
  7. Kikeresed a videokártyádat > jobb klikk meghajtó telepítése (vagy frissítése) > engedélyezed, hogy interneten is kereshessen
  8. Újraindítás
  9. Teszt
Link to comment
Share on other sites

Hthomas97

kösz

 

Link to comment
Share on other sites

Hthomas97

Rossz hír :'(

Nem jó.

Amior rákattintok a videókártyára az eszközkezelõben, akkor keres frissítéseket de nem telepíti fel, mert azt írja, hogy az illesztõprogram naprakész

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Eddig nincs gond, mit szól hozzá a játék?

Link to comment
Share on other sites

Hthomas97

A játék se jó.

Egy rendszervisszaállítást is kelelt csinálni, hogy helyre álljon a rendszer, mert az se tudtam beállítani, hogy hány hertzes legyen a képernyõ. :(

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Akkor még várni kell arra, hogy harmóniába kerüljön a Windows 7 a kártyáddal és annak driverével.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
szabarabi

Sziasztok!

 

Lenne egy problémám a Sims 3-mal kapcsolatban (ami korábban már a Sims 2 Jó utat kiegészítõ után is felmerült): játék közben a játék vagy kidob a windows ablakba,vagy - ami még gyakoribb - megjelennek sárgán villódzó részek a képernyõn, vibrál az egész, végül annyira, hogy már el sem tudom menteni a játékot! A játék eredeti, boltban vásárolt, szóval valószínû, hogy a gépemmel van probléma. Sokan mondták már, hogy próbáljam meg frissíteni a videokártyát, de a windows állítólag nem talál frissebb verziót. Én vagy egy videokártya, vagy egy memória cserére tippelek, de nem tudom, hogy melyiket lenne érdemesebb kicserélni, illetve nem szeretnék túl erõset se venni, mert félek, hogy nem bírná el a többi alkatrész. Tud valaki nekem segíteni, aki ért hozzá és ellátni jótanáccsal, vagy hasonlóval?

Leírom a gépemet:

Processzor: INTEL CORE 2 DUO 1.8GHz

Memória:1 GB DDR2

HDD: 320 GB

videokártya:nvidia 8600 GT 256 Mb DDR3

 

Köszönöm szépen elõre is!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem kell semmi új. Driver Sweeperrel pucold le a VGA drivert és tedd fel a legújabbat a gyártó honlapjáról.

Link to comment
Share on other sites

judit1987

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni abban,h mit tudok tenni a 12. hibakód ellen.Mikor menteni szeretném a játékomat ezt írja ki...

Link to comment
Share on other sites

szabarabi
Nem kell semmi új. Driver Sweeperrel pucold le a VGA drivert és tedd fel a legújabbat a gyártó honlapjáról.

 

Szia!

 

Elõször is köszönöm a segítséget! Másodszor szükségem lenne még egy kevésre belõle...

A gyártó honlapján nem tudok kiigazodni. Nem is értek túlságosan a videokártyákhoz, de a keresõ is megnehezíti a dolgom. Az lehetséges, hogy ezt kellene hozzá letöltenem?

http://www.nvidia.com/object/winxp_191.07_whql.html

A supported products-nál fel van sorolva az én videokártyám neve is, de nincs elõtte a 'PX' megnevezést. Az jelent egyáltalán valamit? :)

 

Köszi szépen a türelmet és a választ!

 

Üdv, szabarabi

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Igen, ez kell. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
rekacuki

sziasztok! ma kaptam meg a Sims 3-at, minden rendszerkövetelménynek megfelel. telepitettem, de mikor el akarom indaitani a játékot, ezt a hibaüzenetet dobja ki:

http://www.myimg.de/?img=sims3hiba97731.jpg

a videókártyám tipusa: NVIDIA GeForce4 MX 440

mi a teendõm? hogyan tudnám frissiteni a videókártyát?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Cserével. ATI Radeon 9500-as vagy újabb, NVIDIA FX vagy újabb szériájú kártya kell hozzá.

 

Preferáltak:

  • Radeon 9550, 9600, 9800 (csak, ha más nincs)
  • NVIDIA Geforce 6000-es széria
  • NVIDIA Geforce 7000-es széria
  • ATI HD2000-es, HD3000-es széria
Link to comment
Share on other sites

rekacuki

pompás... :dühös:

ezek közül melyiket lehet a legolcsóbban kapni? utánanéztem az áraknak, csakhogy nem vagyok biztos benne, hogy megfelelõ lenne a minõség. nem értek hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Az ársorrend fölülről lefele növekszik. De mindet már csak használtan kaphatod meg (Kivéve a HD széria). Itt érdemes körülnézni (az AGP foglalatosakat keresd).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...