Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Msn-es chat titkos naplózása


NagyBS_79

Recommended Posts

NagyBS_79

Helló!

 

Ebben szeretnék segítséget kérni:

 

Az egyik kollégám szeretné a lánya (13 éves) chat-elését megfigyelni (naplózni) a tudta nélkül. :nem:

Mivel ő nem ért a számítógéphez, engem kért meg a probléma megoldására.

Megmutattam neki az automatikus naplózást, amit a program csinálna alapértelmezésnél, de kivolt kapcsolva a naplózás. A lánya kapcsolta ki. Ha bekapcsolom neki, az feltűnne a lányának.

Én nem tudok olyan titkos naplózó programról, ami segítene/megoldaná neki. Ezért kérnék segítséget. Msn live messenger-t használ.

 

Van ilyen progi?

 

Előre is köszönöm szépen a javaslatokat!

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Elõször is ilyen program nincs. Van MSN Messenger és van Windows Live Messenger. Van olyan program, ami naplózza a billentyûleütéseket, keylogger-nek hívják. Erre viszont a legtöbb víruskeresõ fog ugrani, az egyetlen megoldás, ha feltelepíted, majd felveszed kivételként. Nem ismerek ilyen programot, de errefelé keresgélj. Ez viszont fapados lesz, jó eséllyel valamilyen egyszerû szöveges formátum. Nem véletlen, hogy profik használnak ilyet, elsõsorban adathalászatra. Én egyszerûbbnek tartanám, ha elbeszélgetne a lányával... :ötlet::upsz:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Nem lenne egyszerübb egy plugint telepíteni? Messenger Discovery Live-ra gondolok. :)

Link to comment
Share on other sites

NagyBS_79

Üdv!

 

 

Köszi a tippet.

Megpróbálom azt.

Én is mondtam neki dehát az apa lánya kapcsolat fura. :pislog:

Már volt ilyen miatt vitájuk. A csajszi lebukott valamilyen chet-tel mert az apja észrevette/meglátta a beszélgetést amit folytatott.

 

A dolgokat ismerve részben igazat adok az apjának.

 

Próbálkozok tovább.

 

Köszönöm! :)

 

Hmmm! Discovery Live? :huh::pislog:

 

Ez az chet-es izé még nemnagyon megy nekem. Kb. 2 napja használok :huh: (próbálok) chat-et.

Most legalább mélyebben megismerem ezt a részt a net-bõl.

 

Meglesem milyen az a Discovery hátha jólesz neki.

 

Köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Ne mosd össze a chatet az azonnali üzenetküldõkkel. ;)

Link to comment
Share on other sites

NagyBS_79

Helló!

 

Rendben megpróbálom.

Ebben nagyon kezdõ vagyok még. Nem szokásom használni ezért nem vágom ezt a dolgot.

"A jó pap is holtig tanul!" Akkor én miért ne?! :)

Link to comment
Share on other sites

NagyBS_79

Helló!

 

Köszönöm szépen a tippet. Valamelyik itthoni gépen kipróbálom. Ha beválik már megy is a kollégának.

--------------------------------------------------------

Nem vált be.

Kilõtte a dolgokat a progi.

 

Marad a :nyíl: szülõi felügyelet :nyíl: beállítások védelme

Bekapcsolt naplózással. Így nem tudja kikapcsolni azt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Amithias

Sziasztok!

Akkor mi a teendõ ha letöröltem a naplózott beszélgetéseket(a lomtárból is) és szeretném visszahozni õket. Próbáltam már visszaállító programokat(pl. FreeUndelete) de nem találják meg. Nincs erre vmilyen módszer?

Elõre is köszi

:D

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nincs. Erre való az adatmentés.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
hidden50

Sziasztok!

Az msn-nél beállítottam, hogy ne mentse a beszélgetéseimet. Sajnos, mégis megnézték :(. Állítólag a Windows Vista készít valami naplófájlokat, és abban tárolja a beszélgetéseket. Szeretném megkérdezni, hogy tudom megtalálni, és fõleg, hogy tudom eltüntetni?

Köszönöm!

Niki

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem tudok róla, hogy a Vista ilyet csinálna. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

hidden50

Sziasztok!

Én nem is találtam meg a beszélgetéseimet, de idéztek belõle, kénytelen vagyok elhinni, hogy olvasták. Nincs ötleted, hogy honnan bányászták elõ ? :(

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Arra tippelek, hogy valamilyen billentyűleütés-naplózó van telepítve. Jobb féle vírusirtónak alapos vizsgálattal illene leszednie.

Link to comment
Share on other sites

Dave891

Lehet, hogy te a saját gépedre nem naplózol, de akivel beszéltél, az igen, és így megvan neki az egész az õ gépén. Nem ez lesz a kulcs?

Link to comment
Share on other sites

hidden50

Sziasztok!

Köszönöm a tippeket, a virusírtót megpróbálom, mert a másik gépéhez nem tud hozzáférni.

Még egy kérdés. A ccleanert telepítettem, ezzel esetleg segítek valamit?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem igazán.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...