Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ADS digitalizáló


Recommended Posts

Posted

Tisztelt Társaság! Sikerült szert tennem egyDVD Xpress DX2 kütyüre, hogy bonyolítsam az életem :S .Segítséget szeretnék kérni, ha valaki tud MAGYAR nyelvû leírásról (Hardware-software Manual), kérem értesítsen, pláne, ha letölthetõ példányt tud !Elõre is köszönöm, Nyapapa

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...