Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Teljesítménycsökkenés


Jay

Recommended Posts

Pjotr

Azt tudom, hogy az itthoni 1700+ Athlon XP-n akad minden flashvideó, a másik 2800+oson pedig akadt az RTL Klubtól származó videók egy része.

Link to comment
Share on other sites

Verdadero

Értem, akkor ez van ezt kell szeretni ! Legalábbis anyámnak :D Azért köszi a felvilágosítást !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Norby1991

Üdv.

A problémám a következõ: nemrégiben az én gépem is eljutott a kékhalálig...akkor még nem találtam meg ezt a topicot, ezért egyik ismerõsöm ajánlására újratelepitettem a rendszert. Ezzel megoldódott az 5percenkénti újraindulás - kékhalál üzenettel...DE! A probléma továbbra is fenn áll...amikor rendszerkezelõben megnézem a teljesitménynél a memória és a processzor mûködését szokatlanul nagy százalékban dolgozik, amit még akkor vettem észre amikor megoldásokat kerestem az újraindulásokra. Arra gondoltam h ezt valami virus okozza, és az újratelepités során megoldódik a hiba ezen része is, de nem így lett.. Néhanapján szoktam játszani 1-2 játékkal, feltelepitettem az egyiket (PES11) és nagyon akadozgat- ezalatt ismét megnéztem a rendszerekzelõben a teljesitményt és akkor is nagy százalékban le volt terhelve a gép. Mi lehet a probléma?

A gép adatai: Win 7 professional x64, proci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.69 GHz, 2 giga memória.

Ha van olyan adat még amire szükségetek lenne h könnyebben megoldjuk a problémát szóljatok! Elõre is köszönöm a segitségeteket...várom a javaslatokat :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...