Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmek lejátszása 1080p


bnagy618

Recommended Posts

bnagy618

Sok ilyen film van a neten(no comment), csakhogy ha nem számítógéppel(!), akkor mivel játszod le? Ennyi a kérdésem, van-e valakinek ilyen irányú tapasztalata? A tömörítés Matroska video (Mkv).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
szerafíno

Üdv mindenkinek én még újvagyok a fórumon.

Van egy Thomson DTH270 tipusú DVD lejátszóm,de megbolondult.Valószínû softverhibás.

Azt szeretném meg tudni mit lehet vele kezdeni.

 

Link to comment
Share on other sites

kori
Itt olvasgass. Ahogy láttam a 271-es firmware jó a tiédhez is, azt hiszem. 8)
Link to comment
Share on other sites

szerafíno

Kösz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

szerafíno

Próbálkozom de nem nagy sikerrel.

Egy oldalrasem jutok fel.

Link to comment
Share on other sites

kori

Sajnos a linkek nem élnek, vagy rosszak, most láttam meg. Próbálj regisztrálni oda, mert nagyobb eséllyel kapsz választ a problémádra. Bár az is igaz, hogy 6-7 ezerért már használható lejátszót lehet venni. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
stabipapi

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a dvd 1080p-re felkonvertálásról? Hoz látványos és érdemleges javulást?

Érdemes olyan dvd-t venni ami tudja ezt?

Köszi a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

geri005

Hát varázsereje nem hinném hogy van neki, az eredeti minőségnél nem tud jobbat produkálni. (Javítsatok ki ha tévednék.)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Szerintem valamivel jobb minõségû lesz, mintha direktben DVD-t néznél, de csodát tényleg ne várj.

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

Köszönöm a választ mindkettőtöknek, jómagam is erre gondoltam. De azért bízom benne hogy olyan ember is válaszol akinek gyakorlati tapasztalata van a dologról.

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

A véleményeket mérlegelve nem vettem "felkonvertálós" lejátszót. A szerzeményem Philips DVP 3350. Elégedett vagyok vele,bár nem magyar menüje van. De ezt tudtam. Lejátszik mindent és USB-ről is gyönyörűen mennek a filmek, zene stb. Egy kérdésem viszont lenne. Rá tudnék kötni 2.1-es hangfalat? Nem házimozit, nem 5.1-et hanem pl. ezt: Labtech pulse 485. Előre is köszi a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...