Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fujitsu-Siemens A3667G-be új videókártya


goodboy

Recommended Posts

goodboy

Tönkrement a bolti x700-as PCI-E- s videókártyám a garanciaidõt már letöltött Fujitsu-Siemens A3667G notimba,

8600M GT-t néztem ki, ill. ezt ajánlották többen is, hogy ezt megérné venni bele, de ahol kérdeztem 50-70-80-ezer forintért adnák. :o

Egyáltalán jó ez a kártya ebbe a gépbe, vagy bármilyen kártyát elfogad? Azt olvastam pár helyen, hogy nem mindegyik kártya jó a notikba, hiába PCI-E-s, van h csak ATI-sokkal mûködik inkább együtt ha ATI-s volt, és így Nvidiaban is. Ill. hogy nem minden kártyatípus fut probléma nélkül a cserélt kártyás notikban.

Tapasztalata vagy 5lete netán prof-ja van vkinek errõl?

Sürgõs lenne az új vásárlás.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Elvileg lehetséges a cseréje, de ha ATI volt, akkor ATI kártya kell, mert más a mobil PCI-express csatolója.

Link to comment
Share on other sites

goodboy

Amilyen képeket kidobott gugli 8600 Mre a csatlakozófelület (bal alján hosszú, jobb alján rövid sor), a csavarok elhelyezkedése stimmel pl ezekkel:

Link

Link

Ilyen az X700:

De találtam olyan képet is ahol azalsó csatlakozófelület fordítva volt megcsinálva. :S

 

Az X700as ami benne volt MXM-I-es típusú 68*70 mmes, míg a 8600M-esek MXM-II-esek, ha jól olvastam, de cáfoljon meg valaki, aki ért hozzá, mert ezt most tanulmányoztam ki az elmúlt 3 órában. :D Ez elvileg csak méretbeli különbség, de ahogy elnéztem a notit (Amilo A3667G) van benne hely a 2esnek is.

Áramfelvétel elég lenne a 8600M-nek? Vkinek tapasztalat, vagy tudás? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...