Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Mobile 6.0


Predator

Recommended Posts

Predator

Vettem egy HP Business navigátort 614c készüléket, de ráfaragtam, mert angol, én meg tök hülye vagyok az angol nyelvhez. Tud valaki magyarosítást, esetleg van rá esély, hogy valamikor lesz rá, vagy valami egyéb módszer?

Link to comment
Share on other sites

TheSaurus

Ha be irod a googléba hogy HP Business 614c magyarítás talál neked 1 csomot vagyis létezik. hogy hogy kell telepiteni azt Nem tudom keress valakit akinek meg vana cédéje és kölcsön adja.

 

Ha beírod a Google-ba, hogy HP Business 614c magyarítás, talál neked egy csomót, vagyis létezik. Hogy hogyan kell telepíteni, azt nem tudom. Keress valakit, akinek megvan a CD-je, és kölcsönadja.

Link to comment
Share on other sites

Predator

Nem tudom, hol olvastál erről az infóról, de én még nem találtam ilyet, írhat erről a google bármit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Timer

 

Szaktársak, kellene egy kis segítség!

 

 

Ugyan Windows Mobile 5-re vonatkozik a kérdés, ennél jobb helyet nem találtam neki, és valamelyest ide is aktuális. Szóval.

 

Win Mobile 5-ös PDA-mat szeretném rávenni, hogy Bluetooth-on keresztül használja a mobilomról érkezõ mobilnetet. Elakadtam a beállításokkal, egyfolytában betárcsázást kér, GPRS-re nincs dedikált menüpont az oprendszerben. Tudnátok mutatni egy leírást hozzá, vagy elmondani, hogy mit és hogyan kellene konfigurálnom? PC-vel megy a mobilos net, PC netét megosztva a PDA-n is van, dehát ez nem megoldás.

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
apeter

Kedves Mindenki!

 

Lehet Win Mobile 5.0-ról 6.0-ra upgradelni? Airis T620-ast kellene! PDA-k esetén ez a lehetõség létezik? "Házilag" kivitelezhetõ? Van egyáltalán értelme?

 

Péter

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
melanie

Sziasztok!

Amikor rádugom a PDA-mat a számítógépre és indul az activesync az utóbbi idõben a következõ üzenetet írjas ki:

"Az eszköz jelenleg zárolva van. a számítógéphez való kapcsolódáshoz, vagy a számítógéppel való szinkronizáláshoz oldja fel az eszköz zárolását!"

de nem tudom, hol kell feloldani :-) és így nem tudok sem rámásolni semmit, sem róla átmásolni semmit.

Kérlek, segítsetek!

Elõre is köszi.

Melanie

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Keress a PDA-n egy HOLD nevû gombot, kapcsolt át másik állásba. Esetleg lehet, hogy szoftveres a zárása, úgy, mint a telefonoknál (billentyûzár).

Link to comment
Share on other sites

melanie

Megnyomtam rajta a "Nem vagyok szõke" gombot, de sajna attól sem lett jobb! :-)

Melanie

Link to comment
Share on other sites

Predator

Start--Programs jobb felsõ sarok klik --Active sync dugd ösze a gépel és a pda kersztül aktiváld az active sincet ha így sem megy keresél egy szakit vagy Hard reset de akkor elvész minden adatod. :P

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
gigamama

Elég rég volt az utolsó komment, de remélem most elõre kerül majd a topic.

Most készülök új telefont venni, és szeretném ha elmondanátok a véleményeteket a WM-rõl. Megéri-e, vagy elég egy symbianos is?

Amire én használni szeretném az emailezés, böngészés (lehetõleg wifin), msn, office doksik szerkesztése

Link to comment
Share on other sites

cappy

gigamama! ezekre, amiket felsoroltál kivétel nélkül tudod használni a WM rendszerrel felfegyverzett készülékeket. Nekem a symbian-nal sincs semmi bajom, de hát azért a WM mégiscsak microsoft fejlesztés, tehát eleve sokkal felhasználóbarátabb mint a többi mobilos rendszer.

Link to comment
Share on other sites

gigamama

És ez nem fizetõs? Vagy telefon mellé adják ingyen? Vannak rá plusz alkalmazások?

Link to comment
Share on other sites

Claubabee

Fiúkák, ti olyan okosak vagytok, szerintetek a HTC Touch Diamond vagy a Samsung Omnia jobb? Nekem a Diamond szexibb, de egy barátom azt mondta, hogy annak bonyibb a menüje.. :upsz: Mit javasoltok?

Edited by Claubabee
Link to comment
Share on other sites

gigamama

Én úgy tudom, hogy mind a két telefonon WM 6.1-es van, és az ugyan olyan. Ez olyan mintha két külön gépre felraksz windows xp-t. Az is ugyan olyan lesz. Ez is ugyan olyan gyárilag, de utána te teljes mértékben testreszabhatod már magadnak. Én csak azzal nem vagyok tisztában, hogy ezek ingyenesek, vagy fizetõsek

Link to comment
Share on other sites

Claubabee

köszi, azt hiszem értem :upsz: de akkor a telcsinek nincs is saját menüje? valami különbség biztos van :hááát:

Link to comment
Share on other sites

gigamama
köszi, azt hiszem értem :upsz: de akkor a telcsinek nincs is saját menüje? valami különbség biztos van :hááát:

 

Igen van különbség az egyik egy HTC Toouch Diamond a másik meg egy Samsung Omnia :)

De nézd meg a Pjotr által belinkelt leírásokat, abban benne van minden a két készülékrõl.

Link to comment
Share on other sites

Claubabee

 

köszi :*

óó, itt azt írja, hogy az Omniának nem 4:3 a felbontása, ezért néhány progi el sem indul rajta.. ezek melyik progik lehetnek?? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

cappy

nekem fogalmam sincs, hogy milyen programok ne indulhatnának rajta emiatt. Nem lehet olyan jelentõs a dolog, nekem bejön az Omnia amúgy is

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Pl. a gyári Igo8 nem megy így vele... De torrenten találni fogsz olyan változatot, ami menni fog. :)

Link to comment
Share on other sites

nemszeretem
óó, itt azt írja, hogy az Omniának nem 4:3 a felbontása, ezért néhány progi el sem indul rajta.. ezek melyik progik lehetnek?? :upsz:

 

240x400-as a felbontása, de ez maximum olyan problémát okozhat, haogy nem fedi be a teljes képernyõt az alkalmazás. Gondolj bele, ha tévében lenyomnak egy szélesvásznú filmet, attól még tudod nézni, nem kell venned külön hozzá egy szélesvásznú tévét:P

Link to comment
Share on other sites

Claubabee

köszi a segítséget, fiúk :)

egyéb észrevétel valaki?

sürgõõõs :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest

Sziasztok!

Samsung i900hoz milyen vírusvédelem létezik?

Valószínûleg megfertõzte a számítógépem... :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...