Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bluetooth


zspisti

Recommended Posts

zspisti

Olyan problémám van,hogy nem tudok csengõhangokat átküldeni PC-rõl a mobilomra Bluetooth adapterrel. Mobilrol tudok küldeni PC-re képet vagy mást de visszafelé nem megy. A mobilon lévõ fájlok láthatók,a PC-én lévõ fájlokat nem látom és nem is tudom elõcsalogatni.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Újra kéne telepíteni a gépre.

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Mit kellene újratelepíteni?...

Próbáld meg úgy, hogy a bluetooth ikonra kattintva (vagy a tálcán lévőn a jobb gombbal) a fájl fogadást elindítani. Ameddig ez tart, addig a telefon küldéskor fel tudja deríteni és megtalálja a PC-t. Ha a telefonhoz adott szoftver nem megy csak egyirányba, akkor a tüzfalat kell kiiktatni a hálózati kapcsolatok alatt a bluetooth-ról.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Zsozso21

Sziasztok,

 

Én kezdõ vagyok a Bluetooth használatához, ezert azt szeretnem kérdezni, hogy hol tudom megnézni, hogy a számítógépem felismeri-e a Bluetooth kapcsolatot, vagy kell valami kábel is? Most vettem egy új telefont és ha mar van rajta ilyen, akkor miért ne próbálnám ki. Feltelepítettem a PC Suite programot, de nem ismeri fel a telefonomat. Vagy mit is kell csináljak tulajdonképpen? Úgy értettem, ha van Bluetooth akkor nem kell kábel.

 

Kosz a választ elõre is

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Legalább Win Xp Sp2 kell mint oprendszer. Ha asztali a gép, akkor kell egy USB-be dugható Bluetooth adapter, az autómatikusan telepedik, utána a szoftvered már látni fogja a telefont, ha azon is aktiválva van a Bluetooth. Néhány laptop integráltan tartalmazza az adaptert, ha az van, akkor meg kell nézni a leírásában, és ha van, akkor be kell kapcsolni.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Kell egy program is ,ami kezeli a Bluetooth kapcsolatot. Pl. a BlueSoleil ezt általában adják is a legtöbb adapterhez.

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

A telefon manager szoftverje kezelni fogja rajta keresztül a telefont, ez szerintem bőven elég lesz Zsozso21-nek, tehát nem létfontosságú az adapterhez mást telepíteni. Természetesen lehet, ha valakinek nem felel meg a jelenlegi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
sonykor

Bluetooth-nál a v2.0 és a A2DP között mi a különbség? a telefonomnál és a laptopomnál hogy tudom megnézni melyik van meg?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...