Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Office 2007: nem bírom a kezelõfelületet!


bokorp

Recommended Posts

bokorp

Kedves Fórumozók!

 

Vállalati számítógépemre a Microsoft Office 2007-et telepítették. Eddig 2003-at használtam, és nem bírom megszokni az új kezelõfelületet. Sajnos nem áll módomban lecserélni a vállalat által telepített szoftvert, de bízom benne, hogy valamilyen módon lehetne változtatni a kezelõfelületén, hasonlóvá téve az úgymond "klasszikus" officehoz. Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hátha tud valaki valamit. Elõre is köszönöm.

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Gyárilag nincs lehetőség rá. :nem:

 

Pénzért megvehető kiegészítőről tudok, amit rá lehet telepíteni és újra menüssé teszi a kezelőfelületet.

 

Addintools Classic Menu for Office 2007 v3.91 - 29,95 dollár gépenként

Toolbar Toogle - 19,95 dollár gépenként

 

Szerinted van rá esély, hogy a vállalatod kiad ilyesmire pénzt? Mert azért annyira nem rossz az új felület, hogy kis gyakorlással ne lehetne hozzászokni.

Link to comment
Share on other sites

bokorp

Szia Balázs!

 

Köszönöm a válaszod, hát valóban nincs esély rá, hogy megvegyék, sajnos. Viszont a tegnap este folyamán a gyorselérési eszköztár formázásával sikerült jobbá tennem a helyzetem, így már barátságosabb a dolog. Egy dolog viszont még mindig zavar, és ez a kezelõfelület színe. Az office 2007 három színsémát ismer, és nem hajlandó felvenni a win xp olajzöld sémáját. Nem tudom, meg lehet-e vele taníttatni ezt a sémát vagy sem.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Nekem sem tetszik az új Word felülete, nem vagy egyedül. A Microsoft ezesetben bevált dolgon változtatott, ami nem éppen jó. Így maradt a 2003. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem lehet olajzöld.

Link to comment
Share on other sites

bokorp

A 2003 szerintem is jól sikerült volt, hát ez van. Köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...