Jump to content
GSForum - Segélyvonal

USB HUB 2.0


barb1

Recommended Posts

barb1

Hello tegnap vettem egy MSI USB HUB-ot és az a problémám, hogyha csatlakoztatok hozzá pl.: egy pendrive-ot, akkor nem jelenik meg a tálcán az a kis ikon, amivel le lehet választani az eszközt. Valamint másik gondom, hogy állandóan azt írja ki, hogy az eszköz gyorsabb működére képes, dugjam át olyan USB csatiba ami 2.0-ás. Dehát az összes az. És mindegyikbe bedugtam és úgy is azt írja ki. KÖSZ!

Link to comment
Share on other sites

Alex99

De egyébként működik? Szóval tudsz vele másolni? Az eszközkezelőben az USB vezérlők-nél kellene megnézned, hogy van-e ott olyan, hogy USB-háttértár. Ha van, akkor az a pendrive-od. Jobb klikk rá és illesztőprogram frissítése, internetről leszedi a legfrissebet, ha nem az van. Érdemes a többit is frissíteni ugyanezzel a módszerrel. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

cncdani

Huh, Alex, ha neked a windows egyszer is frissített valami USB eszközt a netrõl... akkor.. akkor azt csak álmodtad! :) Nekem az életbe nem tudott onnan frissíteni. Kérdezi, hogy õ felmegy a netre, és letölti, de az semmit se csinál! (Talán mert nem eredeti a windows?)

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Hello

 

Igen, nekem az következőket frissítette azzal a módszerrel az usb vezérlőknél.: 24 cd, 24 c2, 24 c4, 24c7.

 

(Bár lehet, hogy az enyém volt elavult.)

 

 

"Huh, Alex, ha neked a windows egyszer is frissített valami USB eszközt a netről... akkor.. akkor azt csak álmodtad!"

"(Talán mert nem eredeti a windows?)"

 

 

Mondjuk ilyen arrogáns megnyilvánulásra nem is kellett volna reagálnom. Ha meg nem eredeti a Windowsod, semmit nem fog fríissíteni, csak álmodban. :igen:

Link to comment
Share on other sites

cncdani

Ahh, pedig elvégre eredeti és jogtiszta, a maga törésén.... :) Nem fogok ezreket kidobni windows-ért.

Na Mindegy, ez van. kösz az infót

Link to comment
Share on other sites

idvelkei

Hello Barb! Én is így jártam! A gépeden lévő USB az valóban 2.0-ás és a pendrive is, csak az nem amit vettél! Az bizony USB 1.1 lesz, nézzél csak utána. Ha a pendive-ot a gépbe dugod a többit meg a HUB-ba szépen el lehet dolgozgatni!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...