Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hogy lehetne azt megoldani...?


MiSa123

Recommended Posts

MiSa123

Ezzel indítanám:

 

Hogy/Hol lehet ( ha egyáltalán lehet ilyet) beállítani azt, hogy ami nekem a hangszóróból szól azt pl. a társam úgy hallja mintha én a mikrofonba mondanám. Pl Counter Strike-ba ne kelljen odanyomni a mikrofont a hangfalhoz, ha be akarok nyomni valami muzsikát:), hanem ami a hangszóróból szól az menne tovább.

 

Lehet, hogy nem lehet ilyet...sõt...

...Na mindegy, hátha.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Nálam tökéletesen lehet hallani a túloldalon is ami a hangszóróból szól. :D Kellõen emeld meg a hagerõt és meglátod biztos a siker. :D Egyébként nem lehet beállítani sehol olyat amire gondolsz. Vagyis... a hangszint emelésével lehetséges.

 

Hello

Link to comment
Share on other sites

Matvác

De be lehet állítani.

Javaslom a ventrilo nevû program használatát.

Ezen programon belül különbözõ forrásokat tudsz beállítani , így például azt is amit te hallasz, jelen esetben a zenét :)

 

Én elég sokszor alkalmazom ezt a módszert :)

Link to comment
Share on other sites

MiSa123

Köszi!

Honnan lehetne leszedni??

Én valami dos-os valamit találtam, de szerintem az nem az.

 

Légyszi segíts!

 

Köszi!

Edited by Gereby
Link to comment
Share on other sites

Matvác

http://arena.upc.hu/files/l2/Programok/ven...indows-i386.exe

 

 

Tessék.

 

Ehhez majd kell egy szerver amire fel tudsz csatlakozni s a barátod is. Olyan mint a TeamSpeaker csak sokkal kevesebb az erőforrás igénye, kevésbé fogja le a netet, és egyszerűbb kezelni.

 

Sok sikert hozzá! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Bakos

Üdv!

 

Azt szeretném megtudni valami hozzáértõtõl, hogy lehet-e egy usb-s fejhallgatót (Microsoft lifechat lx-3000) egy profibb hangkártyához csatlakoztatni. Sejtem, hogy ezeknek a füleseknek valahogy saját hangképzésük van. Önálló a drivere is, a mostani integrált hangkártyámtól független. De mivel nem ismerem pontosan a mûködését, felmerült, hogy lehetne-e a fent leírt mûvelet. Ezzel levenni a prociról a hangképzési manõverek terhelését.

Elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Ez nem fog menni. Az USB-s füleseknek saját "hangkártyájuk" van.

Link to comment
Share on other sites

Bakos

Kösz szépen, sejtettem, hogy valahogy így lehet.

Link to comment
Share on other sites

mmmate

Szevasztok!

 

Újraraktam az ikszpét, és most nincs hang. Az eszközkezelõben a "multimédiás audióvezérlõnél" jelez hibát (figyel a sárga felkiáltójel), gondolom, az illesztõprogram nem települt újra a gépen.

Honnan szedhetnék le hozzá megfelelõ driver-t? Vagy nem is ez a hiba?

 

Próbálkoztam vagy négyféle hangkártya driver-t letölteni, de nem fogadta el eddig egyiket sem, amikor kézileg frissíteni akartam.

 

Op: Microsoft Windows XP Home Edition SP3

Alaplap: Lite-On NR138

Hangkártya: Intel 82801DB ICH4 - AC'97 Audio Controller [b-0]

 

Köszi elõre is!

 

Máté

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Az alaplapod drivereit tartalmazó lemez megvan?

Link to comment
Share on other sites

mmmate

Hát a telepítõ lemez természetesen nincs meg...

Az answers.yahoo -s linket kipróbáltam, lejött a progi, de telepítés befejezése elõtt (99%-nál) újraindult a gép, a programnak meg nyoma sincs. Másodjára is.

Úgyhogy nem sikerált...

 

Máté

Link to comment
Share on other sites

Coolby

sziasztok!

 

lenne egy kérdésem ,amire nem találom a megoldást sehol az internetetn, bár lehet rosszul keresem...

 

vettem a minap egy samsung sbh500-as bluetooth stereo headsetet. sikerült illesztenem telefonhoz és laptophoz is. meglepõen jól mûködnek a dolgok, bár a laptopon a váltás a bluetooth kimenetre lehetne jobban megoldott, de nem is ez a lényeg. amit szeretnék elérni az az, hogy a laptop mind a saját hangkártyáján a jack kimenetre leadja a hangot, mind bluetooth-on keresztül a fülesre... jelenleg vagy egyik, vagy másik szól. megoldható ez a dolog? létezik erre valami okos kis program esetleg, amivel egyszerûen okosan kezelhetõ az ilyesmi?

 

köszönöm elõre is

 

Miklós

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...