Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hogyan töltsek fel az atw biztosította tárhelyre


palmagerendai

Recommended Posts

palmagerendai

Worddel készítek egy weblapot (index.html), és van egy atw tárhelyem.

Mikor beírom az oldalam címét akkor kiirjá hogy a felhasználó (vagyis én) még nem töltötte fel kezdőlapját.

Letöltöttem a FileZilla programot és azzal akartam az anyagomat eljuttatni az atw tárhelyre, de elakadok a PORT kérdés kitöltésénél. Senki nem adta meg ezt az infót, ezért nem tudok továbbhaladni

Ki tud segíteni?

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Elkéne olvasni az oldalon található dokumentációt!

 

Link

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Mazsola2

Hello Mindenkinek!

 

A "Jalbum" programmal készítek egy képgalériát, amelyet feltöltök egy tárhelyre, mint <a href="http://termeszetjaro.weboldala.net/">weblapot</a>. Az indító fájl: index.html. Azt szeretném, hogy a galéria megnyitásával (az index.html fájl elindításával) elindulna egy blog is, pl. ami a PC World januári számában megjelent. Ez megoldható-e? Ha igen, milyen kódot kell beszúrnom az index.html fájlba?

 

Valamiért a link beszúrását a rendszer nem fogadta el. Nem tudom miért.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
mkm
Worddel készítek egy weblapot (index.html), és van egy atw tárhelyem.

Mikor beírom az oldalam címét akkor kiirjá hogy a felhasználó (vagyis én) még nem töltötte fel kezdõlapját.

Letöltöttem a FileZilla programot és azzal akartam az anyagomat eljuttatni az atw tárhelyre, de elakadok a PORT kérdés kitöltésénél. Senki nem adta meg ezt az infót, ezért nem tudok továbbhaladni

Ki tud segíteni?

Nem is szokták leírni, mert sokan pl. TC-t hasznlnak, meg olyan ftp programokat, amik nem kérik külön a port beállítást. Ha jól emlékszem, akkor amúgy 21-es porton fut a belogin.

Link to comment
Share on other sites

payskin

1. Okosan megnézzük a hozzászólás dátumát, mielőtt válaszolunk rá, így elkerüljük azt a szomorú esetet, hogy egy majd két és fél éves kérdésre írunk valószínűleg teljesen felesleges választ.

 

2. Az FTP portja alapértelmezés szerint valóban 21, de van néhány változata (SFTP, FTPS stb.), amik mind más-más porton működnek, tehát ezt érdemes a szolgáltatótól megtudni.

 

3. A FileZilla azért hagyja üresen a port mezőt, mert ő pontosan tudja, hogy melyik FTP szolgáltatáshoz milyen port dukál, de ha valami spéci szerverünk van, ami abszolút másképp működik, na, akkor és csak akkor kell oda bármit is beírni.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Burgonya

És arra van valami ötlet, hogy wordpresst hogy lehet feltölteni? Valami a headerrel van, gondolom, hogy a reklámfelületet a tetején nem hagyja felülírni az alapértelmezettre. Nem igazán fontos, mert e107-tel megoldottam, meg igazából elég s*ar az oldal( :D:D ), de azért nem ártana tudni :P

Edited by KGigi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...