Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Adobe Photoshop CS3 hiba


Hutchington

Recommended Posts

LBS

Üdv, nekem is bajom van az Adobe CS3-mal.

 

XP-m van a gépemen és a rendszerkövetelményeknek megfelel. Kiadom a gépnek, hogy telepítse fel a programokat, de az install végén kiírja, hogy nem sikerült telepíteni, mindegyiknél összetevõ-hibára hivatkozik, de nem értem, hogyan, mert a gyári DVD-nél minden rendben...

 

Nem értem, hogy mi a baja, mert más programokat a CS3-ból feltesz, pl a Bridge felmegy, míg a photoshop nem.

Link to comment
Share on other sites

Szuszi

Hello mindenki!

Lenne 1 kis problémám a photoshoppal...

pár hete újratettem a windowst és azóta nemsikerült feltelepítenem.

Folyamatosan ezt a hibát írta ki inicializál után:

"> Critical errors were found in setup - session hes dependencies that

> cannot be satisfied

> Please see the setup log file for details"

Próbáltam megoldani a problémát, de valahogy nemnagyon sikerült.. olvasgattam fórumokat is ezzel kapcsolatban de semmi... Végül bementem a C:\Program files\ Common files\... és innen töröltem az Adobe mappát [lehet, hogy nagy hülyeséget csináltam Mindegy :/] Letöltöttem az Internet Explorer-hez 1 másik verziót [mivel az elõbb leírt hibát az IE küldte :S] ... És most ott tartok, hogy ha megpróbálom elindítani a photoshoppot akkor elkezd inicializálni és utána leáll a telepítõ [se kép se hang] ... Próbáltam már 1-2 dolgot kezdeni ezzel a problémál de nemnagyon sikerül[RegCleaner,Futtatás mint..] :S.. Kérlek segítsetek[elég fontos lenne] elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
norc

Hali! Olyan gondom van, hogy teljesen más színeket mutat egy kép ha betöltöm PS-be és dolgozni szeretnék vele, mint a Windows képmegjelenítõjében. Nemrég telepítettem az XP-t, de eddig nem volt ilyen gondom. Megjegyzem a Windows színei a valósághûbbek... Ilyenkor mi van?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Michael76

Sziasztok!

 

Nekem most az lenne a problémám az Adobe Photoshop CS3-al, ami már nem elõször fordult elõ, hogy amikor írni akarok a vászonra szöveget - amikor rá kattintok a T betûre az eszköz palettán - akkor a következõ hibaüzenetet kapom:

 

Could not complete your request because because

something prevented the text engine from being

initialized.

 

Ezt még értem is, hogy nem tudta befejezni a kérésemet, mert valami megakadályozta a szöveg motort az indulásban, de kérdem én mi akadályozta meg?

 

Olvastam egy fórumban, hogy a C meghajtó> Documents and Settings> Currrent felhasználói könyvtár> Local Settings> Application Data> Adobe> TypeSupport mappából töröljek mindent ami ott van, fõleg az .lst fájlokat, megtettem, van ott az említett mappa mellett egy TypeSpt nevû mappa is, onnan is kitöröltem ami ott volt (bár szerintem ebbõl a mappából nem kettõnek kellene lennie, de mindegy, ez most nem is lényeges).

 

Újra telepitettem, illetve nem töröltem le a programot, csak rátelepítettem, javító telepítésként, mert elõzõ hétvégén újratelepítettem a Premiere Pro-t és arra gondoltam, hogy valamit leszedtem vele ami a PS-nek kellene, de lehet úgy lett volna célszerû újratelepítenem PS-t, hogy elõtte leszedem.

 

Esetleg valakinek valami tippje van a fent említett problémámra?

 

Elõre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, és elnézést, hogy kicsit hosszúra nyúlt a hozzászólásom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...