Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MP3 csengõhang konvertálása mobilra


Soma01

Recommended Posts

Soma01

Telefonra szeretnék mp3 formátumú csengőhangot küldeni 1 havernak (majd ő felrakja magának, én csak átküldöm neki e-mail-ben). Mivel konvertáljam át a már meglévő mp3-at és milyen beállításokkal? Vamai kis egyszerű progi kellene, amit installálni sem kell és ha lehet ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Miért (azaz mire) akarod átkonvertálni az mp3-at? mp3-á? ;) Szerintem nem szükséges, a telefon, ha ismeri az mp3-at, lejátssza mindet. Ha valmi mégsem lenne jó, ezen az online oldalon még próbálkozhatsz.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Igen, mp3-mp3-ra. A Telcsi memóriája nem gigabyteokben mérhető, inkább csak megákban. Hamar betelik pár darad mp3-mal.

Köszi a linket.

 

RazorLame 1.1.5a jónak tűnik nekem. De milyen beállításokkal?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dreaman

Telófüggő h milyen beállításokat használj (ami az egyiken még tűrhető, az a másikon már nagyon torz/halk/stb)... Ha csak csengőhangnak akarod, akkor:

22,1kHz-32kHz *** 48kbps-96kbps *** mono

Csengőhangnak ez is jó lesz, mert 1 ÁTLAG telónak nincs Valami jó hangszórója -> a mély hangokat 1eltalán nem adja ki, a magas hangokat meg nagyon torzítja, szóval felesleges magas mintvételezési frekit és nagy bitsűrűséget állítani, mert csak a helyet eszi..Ja meg a sztereó is felesleges csengőhangnak ilyen hangszórókkal. Anno K508i-re a fél perces csengőhangjaim átlag 250-450KB-ot foglaltak ilyesmi beállításokkal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...