Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Photoshop cs2 probléma


Tyranno21

Recommended Posts

Tyranno21

Sziasztok!

 

Egy számomra elég idegesítõ probléma miatt fordulok hozzátok. Photoshop használat közben ugyanis kb 3percig tökéletesen müködik, majd hirtelen belassul ( a proci és a memoria használat is felmegy maxra) aztán meg általában nem válaszol és léphetek ki. Miután bezártam a feladatkezelöben 2perc elteltével helyre el a proci és a memoria is de addig lassu marad a gép. Utána midnent kezdhetek elölrõl. A gépem intel p4 3000mhz, 2*512mb ram kingmax és ati radeon 9600xt. mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

kori

Minden a normálistól eltérõ mûködés esetén ajánlott a vírus és spyware keresés. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Biszke

Sziasztok!

 

Volna egy kis problémám.

Vistára telepítettem volna a Photoshop CS2-t, és minden jó, majdnem végig is megy a telepítés, de mikor már gyakorlatilag kész akkor a csík egyszerûen visszamegy, és kiírja, hogy a telepítés meg lett szakítva, és próbáljam újra. De sajnos mindig ezt csinálja.

Tudja esetleg valaki, mi lehet a gond? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Mindezt megkerülve mi lenne, ha a CS3-mat telepítenéd, amirõl nem tudom elképzeni, hogy összeakadna a Vistával. (Ha igen, akkor az az Adobe hatalmas melléfogása.) Persze ha megvéásároltad a CS2-t, visszaszívom. ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin

CS2 nem megy Vistán. CS3 megy. Akár megvásároltad, akár nem. Mondjuk ha megvásárolt CS2-rõl beszélünk, vannak jó upgrade árak, érdemes utánaérdeklõdni.

Link to comment
Share on other sites

nagyjani

Nekem a Photoshop CS2 simán felment a Vistára, és használom is. Viszont az Encore DVD2 csinálja ugyan ezt, hogy a vége előtt mindent visszavon. Érdekes.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Jó, akkor másképp fogalmazok: a CS2 hivatalosan nem támogatja a Vistát. :P Így pontos.

Link to comment
Share on other sites

Biszke

Köszi az infókat.

 

Az az érdekes, hogy tesómnál fel volt telepítve vagy a CS vagy a CS2, és simán mûködött. :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
peron

Nekem már több gépen is volt egy érdekes szitu:

CS már telepítve volt (a komplett csomag, ja és legálisan :D) és utána rá lett téve a CS2, onnantól kezdve

a Photoshop akadt, nagyon keményen, az Illustrator meg 10-bõl csak 1x indult csak el.

Megoldása az lett, hogy XP reinstall és csak a CS2 lett feltéve. Onnantól babán mûködött.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Mindaleth

Sziasztok!

 

Nekem is lenne egy kis problémám. :( Telepíteni szeretném a photoshop-ot, de már az elején leráz egy ilyen hibaüzenettel, hogy:

 

A mappa el??i ?ja ('Mint?') ?v?ytelen karaktert tartalmaz

 

Gondoltam arra is, hogy esetleg nem vagyok elég kompatibilis neki, elolvastam a help centerben az információkat, ahol azt írja, xp-n megy. A bizonyosság kedvéért, hiába tudom, hogy xp-m van, azért megnéztem, a vezérlõpultban is így ír magáról a gép, szóval nem értem. :( Hogy mi más baja lehet, tényleg nem tudom, már hónapok óta ezzel szenvedek (régebben, az elõzõ gépemen futott minden rendesen, pedig ott minden tört volt xD) Szóval teljesen kétségbe vagyok esve. :( Nem tud valaki valamit tanácsolni? Nagyon hálás lennék :(

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mi az a 'Mint?' ott zárójelben?

Link to comment
Share on other sites

Mindaleth

Õszintén szólva, fogalmam sincs :( :( :( Semmilyen fájl nem is tartalmazza ezt a szót :(

Link to comment
Share on other sites

mizsi
A mappa el??i ?ja ('Mint?') ?v?ytelen karaktert tartalmaz

 

Ezt a következőre fordítottam le: A mappa elérési útja érvénytelen karaktert tartalmaz. A kérdésem: ezt a hibaüzenetet mikor dobja a telepítő? Már rögtön a setup futtatásánál, vagy akkor, amikor kiválasztod, hogy a programot hova telepítse (a Program Files mappában)?

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Lefordítom: "a mappa elérési útja érvénytelen karaktert tartalmaz". Lehetséges, hogy a Photoshop nem szereti az ékezetes karaktereket? :hááát:

 

 

 

==============

Lemaradtam. :)

Link to comment
Share on other sites

Mindaleth

Elindul a telepítõ, zenél, és van ilyen menü, hogy Telepítés, Áttekintés, stb stb. A telepítésre kattoláskor írja ki :(

Link to comment
Share on other sites

payskin

Photoshop CS2 telepítő zenél?!?! :pislog: Itt van fent a polcomon, kipróbálom. Nem emlékszem ilyesmire.

 

Berakom a CD-t --> megjelenik egy ablak --> abban az Adobe logója --> aztán elhalványul fehérbe --> és utána megkérdezi, milyen nyelven telepítsen.

 

Te mit telepítesz?! :D

Link to comment
Share on other sites

Mindaleth

Igen ^^

Bocsi a kései válaszért, csak csináltam egy screen-t. Én ezt látom, ha elindítom (elõbb kéri a nyelvet, de angolon, magyaron is ugyanaz a probléma):

 

http://fs-back.extra.hu/3254.bmp

 

Iiigen, úgy történik ahogy mondod :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
mizsi

Szia!

Az első kérdésedre válaszolva: próbáld meg egy gép újraindatást köveően telepíteni. Valószínűleg az IE process-e bentragadt, ezért látja úgy a Photoshop telepítője, hogy még fut.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...