Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A My Phone Explorer lefagyasztja a gépemet


Nagyapo

Recommended Posts

Nagyapo

Sony Ericsson K300i telefonom van. Nagyon megörültem az új Sony programnak, de nem akarja felismerni a K300i-met. Az SMS-ek letöltése, archiválása pedig nagyon fontos lenne nekem!

A modem a COM5-re van felinstallálva, egy DCU-11-es USB kábelen keresztül.

Más rogramok felismerik.

A My Phone Explorer is elkezdi a telefon keresését, ki is írja a K300 típust. Elkezdi az ellenõrzést 110 kbitttel, majd 256 kbittel, és ekkor úgy lefagy, hogy a gépet csak resettel tudom kilõni.

Mi lehet ez?

Új fiú vagyok itt a fórumon, legyetek elnézõek velem.

 

Segítsetek már egy nagypapának, ha tudtok!

Elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Elõször is a kábelhez szedd le a legutolsó drivert a SE oldaláról. A MyPhoneExplorernek is van újabb verziója. Nekem is van ilyen telefonom, tehát a fagyás egyedi, nálam megy. Esetleg másik USB-ben próbáld ki.

Link to comment
Share on other sites

Nagyapo

Kedves Veterán!

 

Köszönöm a segítséget! A kábel és a program is a legutolsó verziójú.

Azt hiszem, valóban egyedi összeakadás lehet az ok, mert most sem megy!

Sajnos ahhoz viszont még tanulnom kell, hogy ezt a hibát megtaláljam.

(De ami a legfontosabb, soha nem adom fel.

A remény hal meg utoljára!)

 

Mégegyszer köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
firewolf

Hello!

 

Nekem olyan gondom van a programmal, hogy eddig simán ment.... Pénteken ki lett kódolva a telefonom és a hétvégén még ment. De ma már nem találja a telefonom :mérges: Azt írja, hogy nem azonosítható. Mi lehet a baja? Nagyon kéne a progi, mert a biztonsági mentést vissza szeretném tenni a telefonra.

 

 

Köszi mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Nálam is van néha, hogy nem találja. Ilyenkor telefon le, aksi kivesz, vissza az egész és megy. ;)

Link to comment
Share on other sites

firewolf

Nálam ez nem mûködött.... De már rájöttem a megoldására: bluetooth ikonon két katt->COM portok-> hozzáadás és mind a kettõt hozzáadtam és már megy is :) Minderre egyedül jöttem rá :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Gréta

Hello!

 

Én egy új tag vagyok itt!! :( Van egy Sony Ericsson K300i mobilom és tegnap vettem hozzá egy adatkábelt, de sajnos nem jön létre kapcsolat köztük. Feltelepítettem a CD-vel amit hozzá adtak de nem működik. Valaki segítsen légyszives, mert én egyáltalán nem értek az ilynekhez!! :Sír: Fontos lenne, hogy fel tudjak rakni a mobilomra képeket, játékokat, témákat!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Zhata

Sziasztok!

Minap töltöttem le a My phone explorert, telepítettem is. K310i telefonom van, amit a sz.gép egyik USB portjára csatlakoztattam. A Phone explorer azonban a beállításokban csak soros portokat lát. Lehet, hogy valamit nagyon elnéztem? Kérlek benneteket írjátok meg, hogy láttathatom meg az USB-t is. Bluetooth-om nincs.

Köszi elõre is.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Trefayne

Megoldás lehet erre a problémára a "USB-to-Serial" nevű programok. Konkrét programot nem tudok ajánlani, mert több jó program létezik ebben a kategóriában. Egy sima Google keresés sok tálatot dob ki!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
velho

Csak azt tudom mondani, hogy nekem a gyári SE Pc Suittel még soha, egyetlen telefont sem sikerült szinkronizálni, de ezzel a progival gond nélkül és azonnal három különbözõ típust is! A DCU-11 USB kábelnek van egy frissített drivere azzal még az õs-öreg T68i összekapcsolása is sikerült. Csak ajánlani tudom minden SE tulajdonosnak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...