Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nokia 6233


dakku

Recommended Posts

dakku

Sziasztok !

 

Nemrég kaptam ilyen telefont és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mindent tud amit fontosnak tartok.

-SMS

-MMS

-e-mail

-Internet (Telepítetteem rá az opera mini 3-at, nagyon profi)

-2 mega pixeles kamera

 

Ezenkívûl micro SD kártyája van ami 2GB-ig bõvíthetõ.

Várom a készülékkel kapcsolatos észrevételeket, tapasztalatokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ToM2oo4

Tényleg nagyon jó kis telefon, szép kialakítás, nagyon jó kijelzõ, szvsz kényelmes billentyûzet. Csak az egész szépséghibája annyi, hogy mindehez egy igencsak trehányan megírt firmware társul.

 

Nekem gyárilag 3.70-es fw van rajta, és úgy bugzik, mint ahogy az a nagykönyvben meg van írva.

pl.: naponta véletlenszerû idõpontokban gondol egyet és újraindul, akár többször is; ha Flight módban akarom elindítani a rádiót, akkor is újraindul, egyik alkalommal teljesen összekuszálta a memóriakártyán a fájlrendszert és jópár elõzõleg készített képem elveszett róla.

 

Aztán ami még fura: elviekben 340 órás készenléti ideje van (legalábbis a neten ezt írják). De valamiért mégis max 2 napig bírja úgy, hogy közben max 10 percet beszélek, semmi zene, rádió, fényképezés, netezés, sms stb. Szóval csak úgy van a telefon. Be vannak kapcsolva az energiagazdálkodási lehetõségek. No és ami lényeg: sima mezei GSM hálón van, nem használom a UMTS (3G) hálózatot, fõleg, hogy Várpalotán nincs is még 3G lefedettség.

Link to comment
Share on other sites

dakku

Helló !

 

Nekem nem indul újra naponta többször akármit is csinálok vele. 8) Mondjuk a készenléti ideje tényleg rövid, körübelül 3 nap. A fw-t hol tudom megnézni, hogy milyen verziójú?

Azt akarom kérdezni, hogy lehet-e váltani a 3G és a sima GSM hálózat között, vagy a 3G-t hozza be ha az elérhetõ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...