Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Samsung SGH-x640

ladakolyok

Recommended Posts

ladakolyok

Sziasztok!

Vásároltam az egyik szolgáltatonál a samsung sgh-x640-es telefonomhoz egy USB adat kábelt.Az eladó megadot egy internet címet ahonnan letõlthetem a kábelhez a softvert.A samsung honlapjárol is letöltöttem a softvert amivel majd tudok komunikálni a pc és a telefon között.De hiába telepitettem fel mindkét progit nem látja a pc a telefont.Mi lehet a probléma?

kfx

Mindent úgy csináltál, ahogy azt az útmutató elõírja?

Van olyan, hogy az sem mindegy, hogy kikapcsolva dugod-e rá a telefont, vagy hogy mikor kapcsolod be azt.

• 1 month later...
ladakolyok

A telefon használati leírásában nem igazán találtam erre utaló leírást, így fel hívtam a telefon szolgáltatot és kértem a segítségét.De õ azt mondta hívjam a samsung ügyfélszolgálatát.Ezt is megtettem ,de õ is avval biztatgatot,hogy próbálkozak a softver beállításával vagy másik samsung telefon softverével.Igazábol õ sem tud több segítséget adni.Egy telefonok javításával foglalkozo szakit is kérdeztem,aki azt mondta,hogy nagyon nehéz rábírni a samsungokat az adatkábelen való komunikálásra.Ezért kértem a segítséget, hát ha valakinek van egy olyan progija ami komunikál adatkábelen keresztül a telefonnal.

Elõre is köszi a segítséget! :hááát::hááát:

• 1 month later...
paprix

Ha még aktuális:

A Mobileaction oldalán találsz megfelelõ szoftvert a telcsidhez.

Nálam mûködik SGHX490-es telefonon, de az általuk készített átjátszó kábellal.

Hogy bármilyen kábellal mûködik-e azt nem tudom, ki kell próbálni.

A kábel típusa: MA-8230P

Esetleg nézz utánna az interneten hol lehet felétek ilyen kábelt venni.