Jump to content
GSForum - Segélyvonal

egyik office sem indul


jupiter2005

Recommended Posts

jupiter2005

Nem értem a dolgot. Szépen létrehoztam a felhasználókat és rendben le vannak korlátozva ahogy kell, és mikor a "user" inditani akarja az office alkalmazásokat akkor mindig hibát írki.

 

pl. a word esetében h nem lehet megnyitni a normal.dot -ot

 

már tudom indítani csak az istenért se tudok menteni. nem értem. azt irja ki h jogosultsági a probléma. h a normal.dot az induláskor nem lehet megnyitni. amikor meg menteni akarok jogosultsági probléma. :S

 

már próbáltam, h a rendszergazda sablonából átmásolom a normal.dot de ez sem segített. :(

 

légyszives aki tud valami megoldást az írjon :upsz::upsz:

 

na hát senki nem tud segíteni :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Ez elég furcsa lenne, hogy csökkentett jogosultsággal ne engedné... :hááát: Legalábbis láttam már így futni office-t. Ez melyik verzió? Javítócsomagok fent vannak? Nem korlátoztál valamit túl szigorúan?

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Nekem is megy csökkentett fiókkal... Semmi gond.

Link to comment
Share on other sites

jupiter2005

ez a 2003-as. és nem tudom mivan vele. én is úgy tudom h sima usereknél is kellene futni az office-nak. Semmit nem korlátoztam. Legalábbis nem tudok róla. Próbáltam a user saját asztalára menteni a sablont vagy akármit de nem engedte mert nincs megfelelõ jogosultságom.

De a legjobb az amit az excel csinál. szépen idul minden ahogy kell. dolgozni is enged, de mikor menteni akarok azt írja ki h nincs elég hely mikor a merevlemezen még javában van 8GB szabad hely. Nem tudom elképzelni még a Microsoftól se h ekkora fájlokkal dolgozna. Hát nem tudom. :S

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Hová szeretnél menteni? Nem lehet, hogy ahoz a mappához nincs jogosultságod éppen?

Link to comment
Share on other sites

jupiter2005

hát épp ez az. a saját mappámhoz ill. van jogosultságom, vagy nem? ezt is külön meg kell adni?

 

amúgy az alapértelmezett útvonalon C:\Documents and Settings\usernév\Application Data\Microsoft\Sablonok

 

és ide nem engedi. pedig kellene. már próbáltam azt h a temp adok jogokat mert az átmeneti file-kat oda menti.

 

de ezt a normal.dot sehogy sem akarja lementeni se ide se máshova. és nem értem miért :hmm:

 

mintha dirket di akarna velem tolni :-)

Link to comment
Share on other sites

hma

haj

levelezõ beállitásban tud valaki segíteni?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...