Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes tárhely tetszõleges fájloknak

Soma01

Recommended Posts

Soma01

Nem weboldalakat lehet ide feltölteni hanem olyan fájlokat amiket méretüknél fogva talán nem "illik" e-mail-ben elküldeni. Töltsük fel a fájlt egy ilyen ingyenes szolgáltatóhoz és az e-mail-ben csak a szöveget küldjük el és a linket ahonnan a címzett (vagy akárki akinek megadjuk a linket) letöltheti a nagy, akár több száz megás vagy több gigás fájlt.

Gyûjtsök itt össze azokat a weboldalakat ahol ilyen szolgáltatást nyújtanak!

Kezdem egy párral, ezek a kedvenceim:

rapidshare.de

max. méret 300 mega

élettartam: utolsó letöltés után még 30 nap

letöltés: nincs korlát, sebesség max. 1,5 mb/s, max. 1 fájl/óra

megszakadt letöltés nem folytatható

www.oxyshare.com

max méret 700 mega

letöltés: nincs korlát, sebesség max. 3 mb/s

saját fájljaidat akár könyvtárakba is rendezheted

megszakadt letöltés folytatható

megaupload.com

max méret 250 mega

letöltés: nincs korlát, sebesség max. 1,5 mb/s

megszakadt letöltés folytatható

Richy

up-file.com

Én ezt használom, mert ingyenes, korlátlan ideig fent marad a fájl, és nincs fájlméret korlát sem :)

zico

Akkor segíts Richy, béna vagyok ennél. Feltöltök valamit, de nem látom, hogy hol van a letöltési link?? Kiír valami transfer complete please wait, és semmi, mit kell csinálni?

Richy

Én regisztráltam, és nekem felsorolja az eddig feltöltött fájlaimat :)

Soma01

Én is fogok regelni, de az elõbb kipróbáltam és a feltöltés útán egy új oldalon ott volt a 2 link (down/del) .

zico

Köszi a segítséget, de nem megy . Eddig jutok.

IPB kép

• 2 months later...
Sebi

Ezt most találtam.

Egy gigabájtos tárhely ingyen!

Egy újabb anonim webtárhely, a GigaSize. Regisztrálatlanul max. egy gigabájtos fájlokat tölthetünk fel, ingyenes regisztráció után ez a méret a másfélszeresére növekszik. Bár fájlméret limit van, a felrakható fájlok számában nincs korlátozás.

Akárcsak a rarhost esetében, felrakott fájljaink közt idegen nem böngészhet, azokat csak az tudja megtalálni és letölteni, akiknek elküldtük a letöltési linket. A fájlok letöltés híján, illetve az utolsó letöltés után még 45 napig maradhatnak fent, a regisztrált felhasználók fájljainak megmaradására a GigaSize 90 napot garantál. A regisztrált felhasználók nem csak hosszabb „jótállást”, hanem kezelõfelületet is kaphatnak fájljaik rendezgetésére, illetve a letöltési statisztikák. Akinek ezek a lehetõséges is kevesek, az ingyenes regisztráción túl havi öt dollárért, legfeljebb 2,5 GB-os fájlméret maximum mellett még extra szolgáltatásokat is kaphatnak.

A GigaSize-nak és az egyre nagyobb számban felbukkanó hasonló ingyenes szolgáltatóknak hála, hamarosan elfeledhetjük adat CD-ink postán való elküldését ismerõseinknek és üzleti partnereinknek; a dedikált tárhelyeken keresztül bármit megoszthatunk az arra jogosultakkal.

Gigasize

• 1 month later...
Merlin

Helló!

Ha valaki esetleg kisit belemélyedt a Gigasize használatába, nekem olyan problémám van vele, hogy a képeket nem tudom letölteni róla, próbáltam rar-ba tömörítve, úgy sem :(

Valamit rosszul csinálok?