Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bejelentkezés jelszóval


Recommended Posts

Posted

Hello!

 

Szeretnék az oldalamra készíteni egy bejelentkezést névvel és kóddal. Mivel egy cégoldalról van szó, a kódot csak az ügyfelek kapnák meg, és miután bejelentkeztek a nevükkel és a kódukkal, letölthessék a katalógust. Leegyszerűsítve, csak az fogja látni a katalógust és fogja tudni letölteni, aki kiérdemelte a kódot a cégtől. A kérdésem az lenne, hogy hogyan induljak ennek az egésznek neki? Milyen lépések szükségesek? Előre is köszönöm.

Posted

Nyiss egy Google-t, és keress rá a javascript login kifejezésekre. Kismillió kiindulási pontot kapsz rögtön forrással együtt.

Posted

Köszönöm!!!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...