Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sharp

Razak_255

Recommended Posts

Razak_255

Hellosztok!

nekem a következõ lenne a kérdésem.

nekem Sharp GX 17-es telefonom van és, azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetne felrakni rá játékot ingyen? Mert infrán nem engedi, mivel azon keresztül csak képet, videot és hangot enged. Nem lehet valami szoftverfrissítõ programmal megcsinálni? Ha lehetne mennyibe kerülne?

Hogyan lehetne törölni róla bizonyos dolgokat. Pl.: Demo játékokat.

A segítséget nagyon köszönném!

• 3 weeks later...
Razak_255

Másik kérdés. Nem lehet valamilyen módon módosítani az alapprogramját? Mondjuk pl. a Demo játékokat törölni és egyéb nem kívánatos funkciókat törölni?

web

Hát sajnos a telefonban levő szoftver tehet erröl, a telefonban egy másolásvédelem van ami megakadájozza azt hogy a játékokat feltöltsed rá, csak is GPRS szen lehet leszedni játékot rá.

Én is ezzel szenvedek, hogy legyen rajt játék.

Razak_255

és nem lehetne szoftveresen adatkábellel megbütykölni?

web

De igen, csak is adatkábelon kommunikál, de azt nekérdezzed, hogy hogyan lehet megbuzerálni mert nem tudom.

De felhívom a figyelmedet arra, hogy ha megpiszkálod a garancia veszik a telorol.

Razak_255

Ha már letelik róla a garancia akkor már mindegy. Nem?

web

Igen persze!

Garono

Kétlem, hogy adatkábelen menne a dolog: az én új LG-mhez is volt adatkábel, és azon se mentek át a játékok. :S

Tulajdonképpen az benne a másolásvédelem, hogy alapból nem fut rajta a Java Runtime, és csak azzal tudnád telepíteni a .jar formátumú játékokat. A Java meg csak akkor fut, ha benne vagy a játékokban, akkor meg nem tudsz telepíteni. Ez van, ezzel együtt kell élni. Vegyétek meg azokat a játékokat, vagy "szórakozzatok" az ingyen letölthetõkkel. Ilyeneket találtok a GetJar oldalom, ott leírják a letöltés menetét. Tényleg ingyenes, én is szedtem le. ;)

Razak_255

De mi úgy gondoltuk, vagyis én igen, hogy valami szoftver módosítóval raknám fel a játékokat.

• 3 months later...
Predator

HI

Hol lehet találni szoftvert a sharp telefonokhoz?