Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LG M4410

Garono

Recommended Posts

Garono

Az lenne a kérdésem ezzel a készülékkel kapcsolatban, hogy adnak hozzá fejhallgatót? Mert az Internetet átnéztem, mégse derült ki egyértelmûen. Merthogy: találtam egy angol cikket, ott a cikkírónak az volt az egyik baja, hogy nem adnak hozzá. Viszont az LG oldalán azt írják: Tartozékok: ... fejhallgató. Persze több helyen is megemlítik, hogy sajnos nincs hozzá. Valaki esetleg jártasabb ebben a témában? Mert az elárulhatná, hogy van-e hozzá. :hááát:

Sanzi

A szolgáltatótól függ. Hajlamosak arra, hogy a tartozákokat "lenyúlják". Több verziót is hallottam, hogy "Vajh, miért?". Kérdezd meg feltétlenül.

Ha kártyafüggetlenül veszed, akkor elvileg minden gyártó által mellékelt tartozékot megkapod, csak akkor ugye drágább...

Scorpion Spyke

Én LG B2100/SL-t vettem a T-mobile-nál. Alapból benne volt a fejhallgató és egy adatkábel is. Furcsáltam is, hogy más cégek az adatkábelt 5-10ezer forintért árulják, az LG meg 20000 Ft-ért odadja a telefonnal együtt. :pislog::hááát:

Garono

@Sanzi

Igen, kártyafüggetlen, 50.000 Ft-ba kerül, szóval néznék ám nagyon, ha nem adnának. :) Itt az LG oldala az M4410-rõl, ez pedig egy szép kép róla. Nagyon tetszik, hogy kívülrõl is lehet navigálni a zenelejátszást, meg a külsõ kijelzõn zene közben animáció megy, vagy a szám címét írja ki. Apropó kijelzõ! A belsõ kijelzõ 262.000 színt tud 176x220-as felbontásban, a külsõ pedig 65.000-et 96x96-ban! ;)

Sanzi

Tényleg jó kis teló. Nekem is tetszik. Ha meglesz, használd egészséggel.

Csak én telefon szinten nagyon SonyEriccson fan vagyok. A W810 az álmom...

Garono

Hát állítólag a W800i nem lett nagy szám... nem tudom a W810 az-e. :upsz:

ProFiler

Nem tartom egy nagy durranásnak. A Nokia N80-hoz képest szinte semmit sem tud.

Ciao.

Garono

Az Interneten kavarogva találtam egy LG M4410 tulajdonost. Most írok neki e-mailt, hogy neki volt-e hozzá. Remélem igen. :D

Garono

És igen! Van hozzá! Ráadásul találtam még egy M4410 tulajdonost, akit rendesen kifaggattam MSN-en a készülékrõl. Na, most jönnek a negatívumok:

- a .3gp-t nem tudja lejátszani, kizárólag az LG-féle lmj-t

- JAVA játékok nem telepíthetõk rá

És gyakorlatilag ennyi! Három napig bírja folyamatos használat mellett, a hangja tökéletes, és a flippje sem lazul meg. Az illetõ dobálta, vízbe ejtette, és semmi baja! :D Mindemellett tökéletes a képe, a kamera felbontása 1280x960, és nem akadozik a videófelvétel sem. Nagyszerû kis készülék! ;)

Scorpion Spyke

Tényleg jó kis teló! Nem tudod véletlen, hogy Domino csomagban árulnak-e, és ha igen , akkor mennyibe kerül? :hááát:

Garono

Akiktől kérdeztem, nekik is kártyafüggetlen. Szerintem egyik szolgáltató sem árulja. :hááát: De mint mondtam, kártyafüggetlenül 50.000 Ft. Itt megnézheted, hogy hol. Meg is van: Orosháza: Győri Vilmos Tér 2., telefon: 06 68 411 356. ;)

Szerk.: ja és mint utólag kiderült, mégis lehet rá Java játékokat telepíteni, csak a PC-re telepíthető szoftvere nem engedi átküldeni ezeket a fájlokat, de egy másik programmal átküldve használható. :D

Scorpion Spyke

Köszönöm, majd érdeklõdöm. ;):)

• 1 month later...
Garono

Megvan a teló. Azaz régebbóta megvan, csak gondoltam tesztelgetem kicsit. :D

Tehát a doboz tartalma a következõ:

- LG M4410 mobiltelefon készülék

- töltõ

- USB madzag

- sztereó fülhallgató

- nyakpánt

- CD, rajta LG Mobile Agent szoftverrel

- több papír

És amit csak használatba vétel után vettem észre: sztereó hangszórója van! 8)

Sajnos videót és hangot nem tud egyidõben felvenni, de végülis nem is arra való, hogy az ember mozifilmet készítsen vele. És sajnos elég lassú a processzora. :( Egy egyszerûbb játék is nagyon durván akadozott rajta, pedig a Siemens C65-ösömön ennél hatszor szebbeket futtattam. :hááát: De összességében nagyon jó kis telefon, én azt mondom megérte a pénzét. Fõleg, hogy az új LG Chocolate százezerbe kerül, ez meg fele annyiba, mégse tud az annyival többet... :ötlet: Tehát aki nem filmrendezõ akar lenni, és nem játszásra használja a telefont, annak bátran ajánlom. ;)

Vettem is hozzá egy 512MB-os SanDisk miniSD-t (alapból egy 128MB-os SanDisk volt benne). 8)

• 4 months later...
TiRoNMaN

Sziasztok!

Nekem ilyen készülékem van, de sajnos a gyári csomaghoz tartozó cd sérült. Az lenne a kérdésem hogy honnan lehet letölteni hozzá szoftvert? Válaszokat elõre is köszönöm!

Garono

Ha csak az LG Mobile Agent kell, azt fel tudom dobni neked valahova. ;)

TiRoNMaN

Ha megtennéd nagyon megköszönném! :istenvagy:

Garono

Izé, megpróbáltam, de kiderült, hogy van fájl-korlát a szerveren. :( És 27 megás lenne a cucc.

Garono

Mi az e-mail címed?

TiRoNMaN

Elküldtem privibe.

:istenvagy:

Ne idézz be elõtted íródott hozzászólást! <PF>