Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cikkajánló


tomykav

Recommended Posts

h.arpad

Nem is tudtam, hogy atomhatalom voltunk. 8)

 

Ja, eddig. :D Az USA nagyon beijedt Irántól, erre most mindenkit megfosztanak az urántól. Még rímel is. :muhaha:

(:titok: Mi azt tanultuk, a dúsításhoz urán-hexafuoridot használnak. Ez meg ugye egy gáz. Na, ezt nyomják a centrifugákba. Amúgy a folyamat évekig is eltarthat. Többet már nem árulok el az urándúsításról. :P )

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Szerintem ennek csak akkor lesz megoldása mikor már az ûrutazás olyan lesz mint Gyõrbõl elugrani Pestre :hááát: Akkor keresnek egy kis Hold-szerû bolygót és az összes ilyen ramatyot átpakolják szépen. A Vulkános dolog jónak tûnik elsõre, de ott is elégnek a dolgok és a mérgezõ gázuk viszont felszáll...

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
...A Microsoft saját magát részesíti elõnyben az Internet Explorer 7 alapértelmezett keresési beállításaiban

...

Nem hisszük, hogy a Microsoft-nak joga lenne az MSN keresõt alapértelmezettnek beállítania.

 

Nem az MS-t akarom védeni, de szerintem a saját op.rendszerükön joguk van azt alapértelmezetté tenni amit csak akarnak mivel azok hozzá tartoznak az operációs rendszer szolgáltatásaihoz. Én speciel örülnék annak ha nem kellene kismilló programot feltelepítenem azért hogy az igényeim szerint használhassam az op.rendszert, hanem minden amire szükségem lenne azt alapból tudná.

 

A linuxot miért nem perelik be, hogy nem készít normális Direct3D grafikus alrendszert ? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez pont annyira nevetséges, mikor az EU nekiugrott az MS-nek, a Vista miatt.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Most kivételesen én is egyetértek a MS-tal.

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Az igazsághoz hozzátartozik persze (amellett, hogy egyet kell értenem az előttem szólókkal) az, hogy a Firefox-ban lehetőség van még számos kereső hozzáadására (így az MSN Search szerepeltetésére) is. De erre meg azt mondhatjuk: a Google Toolbar mindig is telepíthető volt a MS IE alá. No, most olvasom, a 7-es verziónál is így van. Akkor viszont a Google egy szót sem szólhat. Legtöbben úgyis az utóbbi keresőt használjuk, és szerintem még mindig jobban kell félniük (ha már versenytárs kell) a nagyobb Internetes hagyománnyal rendelkező Yahoo! szolgáltatásaitól, mint az MSN-étől (ami szerintem egyelőre siralmas). :hááát:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

A mostani Nőklapja 24-26. oldalán az Úrnő voltam az interneten című cikket ha tudjátok, feltétlen olvassátok el. Nagyon sok kérdést vet fel.

Az ész megáll, hogy mik vannak. Milyen emberek dolgoznak több száz embert foglalkoztató cégek vezető pozícióiban.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez kimarad, mivel nem olvas senki Nõk lapját a környéken. Online változatban nincs benne?

Link to comment
Share on other sites

Tar

Újabb ékes bizonyítéka annak,hogy kellõ felkészültséggel nincsennek zárt kapuk! Klikk

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Hát elég elkeserítõ, hogy a pentagonnak fogalma sincsen, kik követék el a hackertámadást :pislog: Pont õk ne tudnák :hááát::hááát: A hackerek ellen senki és semmilyen szerver nem fedezhetõ :démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Ez kimarad, mivel nem olvas senki Nõk lapját a környéken. Online változatban nincs benne?

Nem néztem.

Lényeg, hogy az újságírónõ neten jelentkezett olyan társkeresõ oldal hirdetésére, ahol dominákat kerestek. Akivel összejött egy egyetemet végzett, családos, többgyerekes férfi aki több száz embert foglakoztató cég vezetõ poziciójában dolgozik. 5-6 órán keresztül parancsokat kell adnia az ürgének. Ilyet, hogy Révai lexikonnal a fején egyensúlyozva járkáljon órákon keresztül (!), meg tanuljon meg több oldalt belõle és ha felmondás közben téved akkor jön a büntetés. Napi 5-6 órát tart ez a procedúra egy belvárosi irodaházban!

Szóval amíg hülyére dolgozzák magukat az alkalmazottak, addig a fõnökök ilyesmivel ütik le az idõt.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Valóban érdekes. Ha beigazolódik, hogy valóban piramis, nagy szenzáció és felfedezés lesz belõle.

Link to comment
Share on other sites

Garono

Cikk-nem cikk, de csak most találkoztam elõször az Interneten, hogy az NVIDIA mobiltelefonokba is gyárt videókártyákat, mégpedig GoForce néven. Stílusosan az NVIDIA oldalán találkoztam vele, és engem egészen meglepett. :o Kiváncsi vagyok rá nagyon, vajon milyen minõségû lehet? :hmm:

 

Szerk.: a minõség már nem kérdés, az alábbi képek bizonyítják! :yeah:

 

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

>> Csoda vagy átverés a boszniai piramis? <<

 

Megtudjuk pár év múlva ha már kiásták az egészet. :) De azért érdekes :pislog:

Néhány éve hiradó hír is volt, hogy magyarországon tartott előadást egy olyan korábban hivatalosan elfogadott történész professzor, aki nagyon sok olyan lelettel került kapcsolatba amiket nem lehetett beilleszteni a hivatalos történetudományba, pl. dinószaurusz megkövesedett lábnyomai között egy szabályos emberi lábnyom stb és ezek elfogadása miatt nem kivánatos személlyé vált.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Na ezt a mentálisan sérült képviselõt vajon kik szavazták meg? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Hát nem tudom, de a fizetõs e-mail ötlet nem hülyeség egyébként. Elõször olyan 8 éve hallottam róla, a spam visszaszorítása miatt. De nem pénzben kéne fizetni ére, hanem mondjuk kapacitásban. Pl: levélküldéskor kötelezõen el kéne végezni a gép procijának valami apróbb számítást ( pl: olyanokat mint pl: a Seti ufókutató progi, vagy pl: lehetne így keresni betegségek gyógymódjait), a számításnak meg olyxannak kéne lennie, hogy az átlagembernek ne legyne nagyon kellemetlen ( pl: max. 3-4 mp-ig tartana még egy gyengébb gépen is), de aki millió vagy milliárdszámra akar e-mailt küldeni, annak nagy CPU kapacitásra lenne szüksége, ami már nem érné meg. Rengeteg pénzt költeni arra, hogy gyorsan tudjon milliószámra leveleket küldeni, aminek a 95%-a úgyis a kukában végzi.

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Elösször is szerintem teljességgel megvalósíthatatlan... a fizetéses mindenképpen, amit adani mond, az is :hááát: (szerintem)... Levélküldés: most akkor ki küldi a levelet? Te? A te géped? Vagy a levelezőszerver? Vagy simán meghívtál a php-ból egy mail() függvényt? Akkor kinek a gépe számoljon? A webservereket terheljük? Na mindegy... a hajam égnek állt a cikktől...

 

Egyébként miért adtak ki napközben egy javított kiadást belőle? (RSS-en én két majdnem ugyanolyan cikket kaptam...)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ezért nem megoldható sehogy sem. Sok megoldatlan probléma van minddegyik lehetõséggel. Mindegyikhez új SMTP protokollra van szükség, amibe már beépítik ezt a figyelést. De tegyük fel, hogy mindenzt megvalósítják, és mûködni fog a fizetés az EU-ban. És? Ha nem akarok fizetni, akkor majd egy EU-n kívüli SMTP-rõl fogom a leveleket küldeni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...