Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Smart FTP


donathl

Recommended Posts

donathl

Sziasztok!

 

Én a Smart FTP progit használok-tam-nék, nem is tudom eldönteni hogy írjam. Ugyanis az történt velem, hogy elkezdtem használni, de egyszer valamiért megnövelte a Windows a lapozófálj méretét, és azóta nem hajlandó elindulni a program. Mit tegyek hogy újra használható legyen? Segítségeteteket előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Próbáld meg újratelepíteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Gerda

Helló és hogyan kell használni?

Link to comment
Share on other sites

donathl

Gerda!

 

Elindítás után a felső sorba írd a címet utánna a felhnév és jelszó. Feljelentkezik, utána a mappákban kutakodhatsz és ami tetszik azt áthúzod alulra és már kezdi is tölteni. Röviden, tömören ennyi.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Azért egy FTP-klienst csak nagyon nagy jóindulattal neveznék letöltésvezérlőnek. ;) De a SmartFTP egyébként tényleg az egyik legjobb FTP progi, ráadásul ingyenes, így bátran ajánlható bárkinek!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
atikulcsar

Sziasztok!

 

A progival kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Én a SmartFTP-t vistával használom és egy olyan szerverre szeretnék csatlakozni, amelynek a védelme AUTH SSL-re van beállítva. Sajnos ezt a beállítást sehol nem találom a progiban, így nem tudok csatlakozni az FTP-re.

 

Várom a válaszotokat,

 

Üdv, Atter

Link to comment
Share on other sites

payskin

Amikor a Remote Browserben létrehozod a kapcsolatot, van egy Properties gomb a panel közepén, ami megnyit egy ablakot számtalan beállítási lehetõséggel. Az egyik ezek közül az SSL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...