Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sportok


Sanzi

Recommended Posts

Frikker Dániel

Én focizok(amatõr,nem járok edzésre csak magamtól),horgászok,és most vettek be a sulis atlétikába :P

 

Cio

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Megvan a 2200km-es határ. Tegnap voltam az alábbi útvonalon: Békés-Tarhos-Vésztõ 53km oda-vissza. Elég volt délutánra.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Az szép teljesítmény, gratulálok. Tényleg nem kis távolság.

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Látom sok a bringás, nálam viszont ez az egyetlen sport, ami nem jön be. :sajnálom: Réges-rég csináltam sok mindent, még versenyszerûen is, de nem voltam kimagasló tehetség. Mostanra maradt a tenisz, edzõterem, futás(futópadon) és a kedvencem a snowboard!

@Bencee

Gratulálok a klippphez szép telljesítmény! :taps: Sajnálom viszont a síbalesetedet! Én annak idején megúsztam arccsonttöréssel. Jobbulást!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sanzi

A Békés Megyeieket szeretném egy kis vasárnapi bicajtúrára invitálni:

 

Háromváros teljesítménytúra

 

És zárójelben megvan a 2400 km.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Benoc

Sziasztok! Én kosárlabdázom, a tiszaújvárosi Phoenix KK csapatában. Csapattársam Benőcs Dávid, róla már halhattatok, egy időben sokat volt a tévében, mert akkora nagy tehetség, hogy kiviszik Amerikába játszani. Ezzel a csapattal négy év és nyolc hónapja veretlenek vagyunk a saját korosztályunkban. Egyszer Kassán, egy nálunk idősebb csapattól kaptunk ki. Én ebben a csapatban, inkább csak kispados játékos vagyok, nem sokat játszom, de mivel itt ilyen kicsi vagyok, beférek (korosztályilag) egy másik korosztályába is ennek a csapatnak. (Az egyik: 92-93, a másik 93-94. Én 93-as vagyok.) Ezzel a fiatalabb csapattal olyan "nagy" eredményünk még sosem volt, tavaly a megyében 5-ek lettünk. Idén valami érdekes módon megtáltosodtunk, kijutottunk az országos döntőre. Még esélyünk is van. Holnap lesz a döntő első napja.

 

Ma az egész iskolánk (összevonva, több mint 2000 fő) strandra ment. Direkt vigyáztam magamra, mégis leégtem, tiszta piros a fejem, és a vállam. Semmit sejtve megyek a fűben, mezítláb, erre nem egy nagy gödörbe lépek? Puff, kifordul a bokám. Alig bírok ráállni. De valahogy össze kell szednem magam, most itt fekszem, felpárnázott lábbal, és próbálok gyógyulni. Lehet ennél nagyobb peche valakinek? Gondoltam, leírom kis történetemet, mert ágyhozkötve nem tudok csak gépelni, és nagyon unatkozom. :)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Jobbulást, és sok sikert holnapra! :taps::dudál:

Link to comment
Share on other sites

Benoc

Köszönöm szépen! :)

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Én bicajozni szoktam sokat, úgy 30-40 km-t naponta, ha az idõjárás is engedi.

Link to comment
Share on other sites

Benoc

Sajnos nem hoztuk a formánkat, sőt... Három vesztes meccs után hazaküldtek .:( De hazafelé benéztünk Kecskemétre, a triatlon országos diák olimpiára. Osztálytársam 4., csapattársam, aki előző nap, még velünk meccsezett, 11. lett. A tiszaújvárosi csapat, pedig összességében elhozta az aranyat.

Gratulálok!

Link to comment
Share on other sites

marthazoli

Én mostanában a Parkourra kaptam rá, de nagyon, bár még csak az elején tartok. ;)

>>Klikk<<

Link to comment
Share on other sites

pardiimre2

Én dartsozgatok/gattam, de nem nagyon megy. :bizonytalan::(

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

13 évig karatéztam (is), 2 évig fociztam. Most nyáron minden nap úszok, és nagypályán focizok saját csapatban, ami heti 2-3 alkalom, 3 heti 1-2 alkalom kispálya, valami aktuális bajnokságban.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
breinichadam

Elnézést kérek mindenkitől, hogy ilyen röviden írok, ráadásul egy másik (inkább a témába vágó) fórumba írt hozzászólásomat másolom be ide, de van némi problémám a gépeléssel. Kiegészítéséként annyit érdemes még elmondanom, hogy sportként, amikor épp nem búvárkodok, akkor a görkorcsolya freeskate/urbanskate irányzatat űzom. Ez az agressziv irányzattal szemben (korlaton csuszkálás, félcsövezes stb.) a normalis haladásra helyezi a hangsúlyt, ám kicsit "tempósabb" módon. Tehát vannak pl. egész hosszu 35 km-es túrak is.

De következzen az idézett írasom:

 

"Nos, kiprobáltam egyes extrém sportokat is a mai nap folyamán, ami abban testesült meg, hogy volt szerencsém közelebbi ismeretségbe kerülni egy feher Peugeot 406-ossal, es utána bemutattam egy, az eredeti haladási irányomra merőleges 2 m-es repülést.

A kresz érdekes értelmezéseképpen a tisztelt autós kolléga úgy gondolta, hogy még piros lámpánál is jó ötlet jobbra kanyarodni, és én majd úgyis lemondok az elsőbbségemről, ami a zebra es a lámpa miatt járt volna nekem... Tévedett szegényke.

A baleset 3 másodpercének kifejtése hosszabban: sikerült az oldalammal elkapni a visszapillantó végét, így szépen megpördültem, (kori hátuljával berúgtam a kocsi oldalát, legalábbis a festésének a nyoma látszik a korim hátulján) majd szépen felkenődtem a kocsira, ami magával rántott. Amúgy nagyon érdekes érzés, ahogyan repül az ember. Teljesen csöndes, látni az eget, aztán keményen földet ér, de azt sem érzi, pontosabban semmi sem fáj még ekkor.

Szerencsére, mint mindig most is rajtam volt a böhöm táskám, ugyanis a hátamra érkeztem, így igen kellemesen érintett a táska jelenléte.

A kocsis megállt, majd amikor látta, hogy felállok továbbment, nem túlságossan erőltette meg magat. Ami viszont meglepett, az az volt, hogy egy gyalogos sem volt képes odajönni, hogy mi van velem. Szép ívben elszállok, kifekszek a földön, otthagyok egy pár Michael Jackson arcátültetésre elegendő bőrfelületet, de oda nem tolná a képét, hogy jól van fiatalember? Ehh..

Amúgy megusztam a már említett bőrhiányosságokkal, valamint azzal, hogy 3 ujjam vagy megzúzodott rendesen, vagy megrepedt. Eltörni biztos nem tört el. Egyelőre annyi, hogy szépen bedagadt, fáj, es nem tudom mozgatni, csak egy kicsit

Hogy manapság mi meg nem történik az emberrel..."

 

u.i.: elnézést az ékezetekért, utólag vettem csak észre, hogy nem használtam őket, de nincs szabad ujjam, hogy kijavitsam...

Link to comment
Share on other sites

Garono

Hát ez érdekes. :piroslap:

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Jobbulást Zwiebi. :)

Link to comment
Share on other sites

Greene

Jobbulást Zwiebi. :);)

Link to comment
Share on other sites

breinichadam

Köszönöm mindenkinek! 8)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Jobbulást Zwiebi!

Link to comment
Share on other sites

Bencce

JObbulást Zwiebi. Látod ezért csuszkálj meg ilyenek, ott nem ütnek el az autók :P Bár már volt rá példa, hogy majdnem.

 

Én még síelni imádok, csak egy rosszul felmért letörés után kicsit nagyobbat ugrottam mint amire számította, és a gerincem kicsit összetört. Pontosabban 3 csigolyám tört össze. Szerencsére olyan szögben estem, h nem úgy törtek össze, hogy felrobbannak, és átszakítják a gerinccsatornát. Mondta az orvos, hogy valami rohadt nagy mázlim, más ebbe belebénult volna. De most már semmi hátrányom belõle, és alig várom, hogy megint jókat ugribugrizzunk :)

Link to comment
Share on other sites

MacroGeri

Én kalapácsot szoktam vetni, meg néha diszkoszt... Egyébként jobbulást zwiebi...

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Kalapácsot azt én is szoktam, ha valami nem sikerül és ideges vagyok... :hááát::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

sakic

Én focizok és bicajozok, a focit klubban a bicajt egyedül de magasabb szinten ûzöm. Télen imádok síelni.(jobbulást minden sérültnek)Bár a foci most a nyáron kicsit el lett hanyagolva. Régebben kb 3 évig teniszeztem is.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

@ Zwiebi:

Nem kellene ezzel elmenni orvoshoz?

 

Jobbulást egyébként!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Nekem is meg még pár osztálytársamnak volt ilyen ujjroppanós esetünk, egy-két hét alatt olyan lesz, mintha mi sem történt volna. :) Esetleg, ha nagyon fáj akkor be lehet fáslizni, hogy még minimálisat se mozogjon, de problémamentesen gyógyul.

 

@Zwiebi

Azért kívánom, hogy mihamarabb jöjjenek helyre az ujjaid! Addig is vigyázz, nehogy tovább roppanjanak! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...