Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nokia 6230i


dreamer1

Recommended Posts

dreamer1

Üdv mindenkinek!

 

Elég régóta használtam 6230 as Nokia telefont.

A cégnél most kaptam egy céges elõfizetést és választhattam hozzá egy telefont is.

Gondoltam a Nokia eddig sem hagyott cserben, egy 6230i-t választottam.

Ami azt illeti szerintem nem egy nagy durranás a különbség a két típus között. Talán a legnagyobb különbség a kamerában van amit pozitívumként tudok értékelni( bár nemigen használtam eddig sem és szerintem eztán sem fogom).

Viszont ami nagyon felbosszantott benne az a hívócsoportok funkció teljesen elrontott módosítása.

Míg a 6230-asnál a névjegyzék menûbõl volt elérhetõ egy külön almenûbõl ahol beállíthattad a a csoport tagjait , csoport csengõhangját, logoját, stb.. addig a 6230i- ben bár szintén a névjegyzék menûbõl érhetõ el a szolgáltatás, de ha létrehozunk egy csoportot, akkor azt a névek közé beilleszti, mintha egy név lenne.

Ja és nem lehet hozzá logót rendelni.

Nekem ez a legunszimpatikusabb tulajdonsága a 6230i-nek.

 

Kíváncsi lennék a ti véleményeitekre is.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kazy

Ahoi dreamer1!

 

Én a közeljövõben tervezem az általad említett telefont beszerezni. Ezek után talán kicsit elgondolkodom a dolgon. Annak viszont örülnék, ha esetleg írnál róla pár dolgot, hogy milyen a hétköznapi használatban. Természetesen amennyiben nem túl nagy fáradtság! Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

dreamer1

Ami azt illeti ezen a dolgon kívül nem tudok róla rosszat mondani.

Ami azt illeti világ éetemben "nokiás" voltam, ezért el nem tudnám képzelni, hogy egy másik mobil gyártó termékét használnám. Elég sokáig használtam "sima" 6230- ast, úgyhogy szerintem teljesen egyértelmű, hogy egy új készülék vásárlásakor ezt a típust választottam.

Ami sokkal jobb a 6230i ben az a kamerája ( bár én nem tulságosan sűrűn használom.

A menük animáltak ami igen széppé trszi a menük megjelenését.

Telis teli van jópofa ötletes kiegészítőkkel, amit megintcsak nemigazán használ ki az ember.

Figyelmedbe ajánlom a következő oldalt ahol elég átfogó cikket találsz a készülékről. A cikk nem valami friss, de szerintem pont neked találták ki.

Nokia 6230i cikk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...