Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hívj ingyen vezetékes számot


web

Recommended Posts

Pentium XE

Nem rossz... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Búgócsiga

Kösz a tippet gyerekek, tényleg ingyenesen lehet hívni vezetékes számokat. Elég jónak tűnik, egy próbát megér.

Link to comment
Share on other sites

szunyog25

Nekem van a "Call out Balance" felirat mellett 0,25$. Ez mi akar lenni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Beginner

Ha veszel a voipstunt-on creditet 10 eur-ért, ami valójában 11,60 akkor 120 napig bármennyit hívhatod a vonalast! Egy óra után megszakad, de rögtön újrahívhatod. Mobilt meg 15 centért...

Link to comment
Share on other sites

root_kiskacsa

Hát sajnos nekem ez a program nem akar működni, állandóan azt mondja ha valamilyen számot hívok, hogy

"Sorry" meg "number"-el gondok vannak :Sír: Kár, pedig szívesen kipróbáltam volna. Létezik egyátalán olyan program amellyel ingyen lehet telefonálni az Interneten, Magyarországra? - Mert én eddig nem találtam... -

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Van jópár amivel ingyen telefonálhatsz! www.voipstunt.com megy www.freecall.com megy. Próbahívás 5 óra, ehhez nem kell még csak telepíteni sem a progit. Mo-ról Mo-ra szoktam használni.

Link to comment
Share on other sites

root_kiskacsa

Hm... Ez tényleg működik... Lehet,hogy az előzőek is működnének, hogyha a +36-at nem hagytam volna le... :D

Köszi! ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
MERNOK

Sziasztok!

 

A SKYPE egyenlegemet szeretném feltölteni.Lehet-e csekkel fizetni? Ha a banki átutalást választom, biztonságos-e megadni a bankszámlaszámot? Hogyan csináljátok?

 

A válaszokat elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Biztonságos megadni, már én is feltöltöttem így. Egyébként csak az azonosítás miatt adod meg és nem is az egész számot! A pénzt Te küldöd el a saját számládról, nem õk veszik le!

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tzoli

Kipróbáltam a freecall.com -ot. Letöltöttem, telepítettem, mûködött is egy darabig, egészen pontosan 5 percig. 5 perc után sajnos vége a dalnak és kiírja, hogy fizessek be ha tovább szeretném használni. Szóval ez a heti 300 perc ingyen nagyon jól hangzik csak éppen nem mûködik. Nálam legalábbis.

 

Egy kicsit bizalmatlanná is váltam a dologgal kapcsolatban. Nem is értem, hogy a PC WORLD miért nem írt errõl a témáról, mikor pár hónapja volt egy hasonló témájú nagy cikk. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...