Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A FlashGet egy kémprogram?


KrisZ_88

Recommended Posts

KrisZ_88

Hali!

 

Egy személytõl egy ilyen megjegyzést kaptam: "Ugye tudod, hogy a flashget kémprogram? Tudják hogy mit töltögetsz."

 

Ennek az állításnak van alapja?

Link to comment
Share on other sites

kori

A FlashGet-ben reklámprogram van, amit ha megvásárolsz és regisztrálsz, akkor a reklámsáv eltünik. Kémprogiról benne nem tudok. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nem hiszem, hogy lenne benne. Elég durva dolog lenne. A reklámcík OK, az ott van, de nem hiszem, hogy küldözgetne akárkinek akármit is, hogy te mit töltesz le vele.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Reklámozó alkalmazás van benne, amit a kémprogramírtók felismernek.

Link to comment
Share on other sites

zico

A böngészõ bõvitményeknél a jccatch.dll-t (Iecatch2 class) le lehet tiltani.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Nekem, annak idején a PestPatrol úgy lekapta a géprõl, hogy csak úgy füstölt! Azóta a Free Download Manager-t használom, nagy különbséget nem látok a két programban, sem gyorsaságban, sem tudásban (már amire én használom). ;)

Link to comment
Share on other sites

KrisZ_88
A böngésző bővitményeknél a jccatch.dll-t (Iecatch2 class) le lehet tiltani.

Hello! Bocsi de ezt nem tudom egyszerűbben megkérdezni:

 

Ha a tűzfal előjön azzal, hogy ez a dll ki akar menni, akkor letiltom, az ok. De nekem eddig csak flashget.exe próbálkozott. Most vagy nem akar kimenni a dll amit emítettél, vagy egyből kimegy a flashget.exe-vel együtt? Egyépként sygate firewall van. Szerinted mi a helyzet?

 

A reklámcsík pedig kutyát nem érdekli, ugyis mindig a tálcán van. szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Meg a tálcán van nem a tárcán. Egyszer lefutattod a kémirtód és felismer, aztán megadod neki, hogy mindig hagyja ki. Vagy regisztráld a programot.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ruzsa Dániel

Flashget kérdés: Ha mondjuk kijelölök 10 mp3-at, hogy lehet beállítani, hogy egymás után töltse õket ne párhuzamosan? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

zico

Valami ilyesmi, hogy egyidejû letöltések száma, ott kéne beállítani 1-re. Nekem FDM van, de hasonló a FlashGet.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ok. Köszi. Megnézem. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Kicsi Sims

Megjelent az új FlashGet 1.72 build 128.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez most tartalmaz-e valami kémprogramot vagy nem? Mert az avast! talált benne egy Adware-t, de a kémírtó programok (Ad-aware,Spybot - Search & Destroy illetve a Spysweeper internetes változata) nem. :pislog::hááát:

Link to comment
Share on other sites

moo

Yo!

 

Az Adware része maga az ingyenességért járó reklámcsík. Szóval nem baj, hogy megtalálja.

 

Amit én kérdeznék: lehetséges-e az, hogy a FG ha egy szerverről töltök le több állományt, akkor ne kapcsolódjon le a szerverről minden egyes állomány letöltése után, majd vissza újból? Azt szeretném, ha úgy működne, mint egy ftp kliens: ha kész, akkor kezdi a következő állomanyt. Pár szerver nem komálja, valamint lehetséges, hogy az a pár mp alatt telítődik a free slot. Erre tud valaki megoldást?

 

Kösz.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Furcsa, de nekem ebben az új verzióban se reklám csík, se adware.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
T.Packo2

A FlashGet teljesen ingyenes és reklám mentes lett! Igen megéltük ezt is! Én ezt használom, és semmi bajom vele, max a sok beállítás.

Link to comment
Share on other sites

Atlaimond

Nekem sincs bajom vele, és régen sem volt mert a telepítéskor a vírusirtóm és egyben spyware írót is (akkor már tudod melyikrõl beszélek), a régebbi reklámos verziót telepítve észrevette a reklámozó részét erre figyelmeztetett és letöröltettem vele és nekem így soha nem is volt reklám benne!

:démonikacaj:

Amúgy tényleg nagyon jó ez volt anno az elsõ letöltés vezérlõm és még most is az egyetlen, pedig már kipróbáltam egypárat de ez tetszik. A Beállítások tényleg kicsit hosszúra sikeredtek, de valakinek talán még ez is kevés.

:upsz:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na, ha tényleg ingyenes, lehet, hogy megnézem!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
marklar

Sziasztok!

 

Én most telepítettem egy Flashget 1.86-ot, ami a tûzfal szerint állandóan kínai szerverekhez kapcsolódik. Ez normális, vagy ilyenkor éppen jelent Nagy Testvérnek? Pillanatok alatt telerakta a tûzfal logját.

 

Üdv: Marklar

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...