Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MSN emotikonok mentése


ToM2oo4

Recommended Posts

ToM2oo4

Üdv!

 

Annyi lenne a kérdésem, hogy van rá mód, hogy az elõzõleg összegyûjtögetett szmájlikat kimentsem valahogy és azt visszatöltsem egy friss telepítésû messenger 7.5-be? Ugyanis rendszertelepítés elõtt állok és nem akarom megin gyûtjögetni a hangulatjeleimet.

 

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Fuh, Miklós, megnyitottam a weboldalt, és majd be... csináltam, úgy megijedtem. Éppen majdnem maxra volt felvéve a fejhallgató. Felment a vérnyomásom...

Amúgy kösz a progit.

Link to comment
Share on other sites

ToM2oo4

Nah, megnéztem a programot, szépen ki is menti az emotikonjaimat, de mikor vissza akarom õket állítani, akkor a nagy része nem települ fel és az msn a fejemhez vág egy "A tartalom telepítése sikertelen volt. Próbálja meg késõbb." üzenetet. Ez miért van? Valahogy ki lehetne küszöbölni?

Próbáltam a visszatelepítést MCO Installerrel, de ugyanez a gond.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na ez érdekes! Ugyanis az MCO az a Messenger csomagolt fájlja. Különben egy ZIP-el is ki tudod nyitni, ha jól emlékszem...

De nem azért írja ki a hibát, mert a kimentett fájlokat fel akarod tenni a jelenlegire és nem tudja felülírni? ;)

Link to comment
Share on other sites

ToM2oo4

Biztos, hogy nem azért, mert egy teljesen polír rendszerre kellett volna feltepepíteni a fájlokat.

Link to comment
Share on other sites

ToM2oo4

Meg lett a megoldás. Az MSN Backup nem kezeli rendesen az ékezeteket, ezért a smile kódja, amiben ékezet volt, rosszul íródott bele a contents.xml-be és ezért nem tudott települni. Megoldás: hibás MCO-kat kicsomagolni, xml-t átírni, CAB tömörítõvel újra csomagolni, átnevezni a kiterjesztést MCO-ra és úgy már menni fog. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...