Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Verbatim Anti Scratch


Sanzi

Recommended Posts

Sanzi
AZ ITT fellelhetõ DVD-k közül szeretnék verbatim 16x DVD+R-t venni. El van látva valami anti scratch réteggel, hogy talán jobba tûri a karcot. Ez a gyakorlatban mennyire valósul meg?
Link to comment
Share on other sites

Lex

Kevésbé karcolódik.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Én is ilyen lemezeket vettem, de egyelõre komolyabb tapasztalatom nincs. Annyi ideje még nem használom, hogy megállapítsam valóban hatásos a védõréteg. De bízom a Verbatimban. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi
Kevésbé karcolódik.

Ezek szerint nem olvastad a hozzászólásom... :S

Azt tudom, hogy "elméletileg" kevésbé karcolódik, de ez mennyire szembetûnõ a valóságban. Tehát van-e értelme. Vagy csak: "há, ige ilyen réteg va rajta, de csak marketing az egész"

Link to comment
Share on other sites

Lex

Olvastam a hozzászólásod, egyébként nem tudtam volna hozzászólni. :) Azért írtam ezt, mert szerintem nem kell akkora ügyet csinálni ebbõl. Nagy árkülönbség nem lehet ebbõl, így vedd meg ezt. Én is igyekszem Advanced AZO-s lemezt használni a Verba-tól. A Verbatimnak nincs szüksége arra, hogy pusztán marketing fogásnak dobja be. Egyébként több helyen is hivatkoznak az "anti scratch"-ra, de a Verbatim oldalán nem. :pislog: Az oldalakon lévõ képek, vagy nem jönnek be, vagy a régi "sima" lemezt tartalmazzák. Fontosabb, hogy eredeti Verbát vegyél, ami már lassan csak a 16x-osaknál biztos.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sanzi

Jelenleg én is ilyen lemezt használok, de ha legközelebb rendelek, akkor Valószínûleg ilyen anti scratch lesz, és akkor legalább lesz róla véleményem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...