Jump to content
GSForum - Segélyvonal

South Park


Lucky_Strike

Recommended Posts

ROPIgyerek

Én ezen nőttem fel!!! Szerintem nagyon jó sorozat!!! Előszőr nem is a Sorozatot láttam, hanem egyből a filmet!!! És utánna hajtottam a sorozatokat és meglettek!!! :D

Nagyon állat!!!

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike
egyébként én csak egy részről tudok amiben nem halt meg kenny! és az az mikor az esőerdőben vannak és belecsep a villám, de a csaja újjáélszti szájon át. és akkor a végén az van, hogy cartman és kyle bezsélget: neked nem hiányzik valami? a másik: nem tudom. rámegy kennyre a kamera és elkezd újongani. és így lessz vége

svan: a turbékos rész iszonyat nagy. de a lagjobb timmy-s rész akkor is a timmi és az alvilág urai

és amikor kulabá elöször jelent meg akkor se halt meg kenny :huh:

De a végleges halála az nagy :D

Sztem a Szexuális Zaklatás Panda rész is iszonyat kerály :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
De a végleges halála az nagy :D

az melyik is?

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Rosszul mondtad!!! Sexuális zaklatás pröf panda!!! Így a helyes :D

Link to comment
Share on other sites

Vampire_Lord

Sztem írd át a topic címet South Park-ra...

Különben a világ legjobb meséje :lol:

Link to comment
Share on other sites

j4d3n
és amikor kulabá elöször jelent meg akkor se halt meg kenny :huh:

De a végleges halála az nagy :D

Sztem a Szexuális Zaklatás Panda rész is iszonyat kerály :lol:

jajj, arra még emléxem is... azt nem tudom, hogy az ebben volta, mikor a bíroságon jött az ügyvéd a Cheewbacca móccerrel? vagy az nem ebben volt?

amúgy vhonnan nem lehet részeket (évadokat) leszedni? mind1 hogy angol vagy magyar, csak mert nekem 1 sincs meg pedig szeretem az sp-t és régen néztem a HBO-n de már ott sincs :sad:

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike
jajj, arra még emléxem is... azt nem tudom, hogy az ebben volta, mikor a bíroságon jött az ügyvéd a Cheewbacca móccerrel? vagy az nem ebben volt?

amúgy vhonnan nem lehet részeket (évadokat) leszedni? mind1 hogy angol vagy magyar, csak mert nekem 1 sincs meg pedig szeretem az sp-t és régen néztem a HBO-n de már ott sincs :sad:

nem. az akkor volt miko Chef "büdös banya" c. számát elcsorták :D

Link to comment
Share on other sites

moltam
Ezen már én is gondolkodtam, hogy KENNY meghal és újraéled?!?!!? De hát istenem ez van!!! :D :D :D

Meghal, de nem éled újra, hanem a következőben szereplő az már a tesója. Nem láttad a 4. évad valamelyik részét, amelyik erről szólt?

Link to comment
Share on other sites

moltam
én az lesö 5 évedot láttam.

Akinek kellenek a 8évedik tartó részek adjon nekem hálát mert itt az oldal: Warez törölve

Timmy Turbék :D

Örök hálám üldözni fog! Tank!!!!

Kár, hogy feliratosak:(

Link to comment
Share on other sites

Invi
megőrültél? nekem csak középfokúm van angolból(rigó utcai) és simán értem! marha egyszerű a szövege. nem tudom miről beszélsz...

Emberek jórészének középfok sincsen. Én az angolul jobban tudót, arra értettem aki tud angolul gyk.: Legalább középfokja van. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Invi
az melyik is?

SPOILER: Meghal rákban! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

na bazzeg ki lett nyomva a jó kis southparkos oldal, csak azt nem értem hogy egy cartman miért töröl sp odlalt :blink:

mind1 AKI AKARJA TUDNI A KERÁLY SP LETÖLTÖS INGYENEY ODLALT DOBJON MEG EGY PRiVÁTTAL!

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
SPOILER: Meghal rákban! :wink:

miko a szavét avgy nemtudommilyét bevágják a mikróba? :D

Link to comment
Share on other sites

Invi
na bazzeg ki lett nyomva a jó kis southparkos oldal, csak azt nem értem hogy egy cartman miért töröl sp odlalt :blink:

mind1 AKI AKARJA TUDNI A KERÁLY SP LETÖLTÖS INGYENEY ODLALT DOBJON MEG EGY PRiVÁTTAL!

Na így már jobb!

Link to comment
Share on other sites

Invi
miko a szavét avgy nemtudommilyét bevágják a mikróba? :D

Nem, itt csak szimplán meghal poén nélkül. 5. sorozat utsó elötti rész! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
Nem, itt csak szimplán meghal poén nélkül. 5. sorozat utsó elötti rész! :wink:

köszi! midjárt leszedem.

Link to comment
Share on other sites

iqnuq
na bazzeg  ki lett nyomva a jó kis southparkos oldal, csak azt nem értem hogy egy cartman miért töröl sp odlalt :blink:

mind1 AKI AKARJA TUDNI A KERÁLY SP LETÖLTÖS INGYENEY ODLALT DOBJON MEG EGY PRiVÁTTAL!

Én már küldtem, de válaszoljál már! :D

Link to comment
Share on other sites

borz2

Nyehehe.

Kira a rajzfilm!

Bár ritkán nézem, a film viszont tetszett.

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
Nyehehe.

Kira a rajzfilm!

Bár ritkán nézem, a film viszont tetszett.

nekem valahogy a sorozatok jobban bejönnek..mint maga a film.

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Szerintem a SouthPark egy kihagyhatatlan rajzfilm!!! Reggelente ezt jellene adni nem más meséket!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
Szerintem a SouthPark egy kihagyhatatlan rajzfilm!!! Reggelente ezt jellene adni nem más meséket!!! :D

jaja! egyszer megpróbáltuk a suliban eljáccani azt amit ők ott mesében művelnek. midnenki hülyének nézett minket. a tanárok meg bunkónak és jutalmat kaptunk sajnos...

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Nem tudodm ki, hogy van vele, de én a haverokkal + az unokatesómmal szilveszterkor mindig Sout-ot nézünk!!! Az valahogy olyan jó, feldob!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Zsolteee
Nem tudodm ki, hogy van vele, de én a haverokkal + az unokatesómmal szilveszterkor mindig Sout-ot nézünk!!! Az valahogy olyan jó, feldob!!! :D :D :D

nekünk a hangulathoz south park. csak egy kis pia! olykor az se! :smile:

Link to comment
Share on other sites

-XAEDOR-
Nem tudodm ki, hogy van vele, de én a haverokkal + az unokatesómmal szilveszterkor mindig Sout-ot nézünk!!! Az valahogy olyan jó, feldob!!! :D :D :D

Ja, király! A beszólások a legjobbak!

Link to comment
Share on other sites

ROPIgyerek

Legjobbak még mindig Keny Halálai!!!Szerintem csúcs az a kis krapek!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...