Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Letöltõ rendszerek


Joebácsi

Recommended Posts

Joebácsi

Az egyik kedvenc weboldalamról a mai napig normál módon tudtam letölteni, de most azzal üdvözöl, hogy a letöltés csak D2-Downloads System 2.0-val hajtható végre. Ez nekem tök kínai. Abszolút nem tudok róla semmit. Tudna valaki felvilágosítást és tanácsokat adni? :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Keress rá google-ban, lehet valami letöltésvezérlõ...De nem hiszem, hogy valami ismert mert nem hallottam róla. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Joebácsi

Magát a progit meg is találtam, le is töltöttem, de nem merem telepíteni addig, amig nem tudom, hogy miként müködik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Wolfgang

Joebácsi !

 

Én nem biztos, hogy telepíteném ezt a "D2"-t.

Milyen weblap az, amelyik csak egy bizonyos letöltésvezérlőval enged letölteni.

Ez ahhoz a "web-fasizmus"-hoz hasonlatható, mint mikor egy oldal csak az Internet Explorerrel "tud" elindulni. Nyilván nem az adott oldal, hanem annak szűklátókörű, avagy nagyosn is megfelelő rálátású, de ez esetben a MS-nak lefekvő alkotója a felelős. :mérges:

 

Szerintem ebben valami üzleti érdek van, vagy valami biztonságot veszélyeztető dolog.

Lehet, hogy ez pusztán rosszindulatú feltételezés részemről, vagy dilettantizmus. LEHET.

DE EGYBEN AZON POLGÁRI JOGOM GYAKORLÁSA IS, MELY SZERINT BOJKOTTÁLHATOK EGY TERMÉKET, SZOLGÁLTATÁST, HA AZT NEM TALÁLOK ETIKUSNAK.

Ennek fényében jó szívvel ajánlom e magatartát másnak is.

 

Esetleg meg kellene kérdezni a megváltozott weblap tulajdonosát, hogy miért e vltoztatás és macera-túra a letöltés engedélyeztetése körül. S ha akkor sem érkezik elfogadható válasz, akkor biza' feketelistára a komisz websight-tal ! :démonikacaj:

 

Sajnos mással nem tudok segíteni. s tudom, hogy ezzel sokra nem jutsz. A magvaán azonban érdemes elgondolkodni.

 

Adios Amigo: W

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...