Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szoftvernet


Halasi Miklós

Recommended Posts

Halasi Miklós

Hali mindenkinek!

A mostani lapszámban láttátok a hirdetést? Kíváncsi voltam, mit is árulnak ott, ha már szoftveráruház... Eddig ugye a szoftverabc volt, de úgy tûnik lesz egy új hely, ahol a neten is lehet vásárolni? Vett már ott valaki valamit? És a játékra már jelentkezett valaki?

Kíváncsi vagyok, én, mint szoftvermániás...

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát engem biztosan érdekelni fog, de az újságot kellene elõbb kézhezkapnom.

Talán hétfõn. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Így elsõ látásra nem egy olcsó hely, pl. Spee Swyper 8895-Ft akciósan a PC W. oldalán viszont csak 3999-Ft.

Az XP meg szerintem eszméletlen drága!

Vagy én látom rosszul? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Hát sikerült odakeveregnem nekem is.

@BáGyu

Lehetséges, hogy a legújabb 4.5 verziószámú Spy Sweeper van náluk. Azt sem tudom, hogy az itt kapható, updatel-e a legújabbra.

Ha megnézed a vírusirtókat ott is azt láthatod, hogy a 2005-sek olcsóbbak. A 2006-os már alapból többet tud.

Az XP-nek ez az ára. Dobozosak, ami azt jelenti, hogy nem géphez kötött, illetve csak 1 géphez kötött. De bármikor átrakhatod a legújabb gépedre, vagy bármilyen hardvercserét végrehajthatsz. A lényeg, hogy egy gépen használjad.

Mi általában OEM-t használunk, az azért olcsóbb, mert nem tudod áttenni másik gépre, meg a hardvercserék sem probléma mentesek.

(hát így messzirõl nézve így néz ki)

Az én véleményem az, hogy jó hogy ilyen van, én a választékot találom nagyon kevésnek, de talán errõl december 5 után érdemes beszélni.

Link to comment
Share on other sites

Tamásfy Ádám

Én nézegetem nap mint nap, és látszik, hogy folyamatosan bõvül a kínálat. Szerintem csak karácsony elõtt el akrtak indulni, ezért nem teljes (még) a választékuk... Viszont nézd meg, azóta OEM verzió van kinn alapból, az sokal olcsóbb ( a drágát meg rendelésre hozzák).

Link to comment
Share on other sites

Tamásfy Ádám

Ja, és nézd meg, tök jó akciók is vannak! Nero 7 16900. Az új ACDcee8 nem is akciós, de 9220 ft. direkt rákerestem a magyar google-ban, nem találtam olcsóbbat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Timer

Szerintem nagyon kellett már egy ilyen oldal, hiszen szívesen vennékl meg sok olyan szoftvert, amit becsülök, de eddig kénytelen voltam "más megoldáshoz" fordulni, lévén, a bankkártyás fizetést nem szeretem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kori

Ingyenes ABBYY FineReader8pro. Lehetséges ez itt.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

15 napig tudod használni. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

kori

Akkor kész átverés. Legalább írták volna oda, hogy trial free. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Oda van írva, hogy try&buy verzió, meg az is angolul, hogy próbáld ki ingyen. ;)

Link to comment
Share on other sites

kori

Kösz, pedig már kezdtem örülni. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nem baj, majd megkapjuk Ajándék Verzióként :P

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
krissz

Hello! Nem tud valaki egy olyan oldalt, ahonnan olcsón (vagy ingyen) és gyorsan lehet letölteni jó dolgokat?

Link to comment
Share on other sites

Garono
Ilyenre gondoltál? Mert ha nem, akkor azt ne ezen a fórumon keresd.
Link to comment
Share on other sites

payskin
Betanews: eszméletlen jó dolgokat lehet letölteni ingyen. De mi köze ennek a SzoftverNethez?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...