Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a 2005. decemberi számról


manguszta

Recommended Posts

breinichadam

Nem szoktam reklámok miatt reklamálni, de nekem a "Leszakad a pofám" reklám kicsit erõs volt. Tudom, hogy a reklámozó ezért fizetett, hát ez van, de akkor is meg kéne kérni õket, hogy moderálják kicsit magukat...

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

tike
(Charles @ 2005. december 26., 23:22 - hétfõ)

 

Viszont az ultrazoom-os digi kamerák tesztje nem tetszett, mert ismét nem volt egységes, pl. árhoz kötve.

 

Meg hát magával a tesztel sem értek egyet, eléggé szubjektív volt...

 

Amennyiben a szubjektivitást bizonyos határokon belül sem fogadjuk el, akkor az értelmes munka és a megismerés lehetõsége kerül veszélybe. Konkrét javaslatok nélkül pedig a kétkedés válik üressé.... (nem bántásként mondom, csak túl sok dolgom van a lelátóról kiabáló szakértõkkel :upsz: )

 

Bizonyára más gépeket is be lehetett volna venni a tesztbe, azonban a Stáb nyilván nem dolgozik maga ellen (tehát a gépek/márkák ismertsége gondolom szempont volt). Ha jól rémlik, a Segélyvonal felületén akad lehetõség újabb leírások közzétételére... 8)

 

Szerintem a téma stílusos volt, az ünnep automatice exponálta, és ha csak az a célja, hogy áttekintsen, akkor már megtette a dolgát a cikk meg az újság is. A sok gyakorlatias aprósággal azonban kézzelfogható segítséget is kaptam. Tetszett, köszi, csak ezért vettem meg a számot, nem bántam meg. :oké:

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR
(breinichadam @ 2006. január 03., 20:03 - kedd)

"Leszakad a pofám" reklám kicsit erõs volt.

 

Lehet, hogy nem véletlenül úgy néz ki mint a Microsoft ugrálós vezére? :bolond:. Szerintem jó poén. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
blci

Üdv Mindenkinek!

 

Elhánytam a lapot valahová, és most nem tudom telepíteni a dvd mellékletén található Partition Manager-t a szükséges kód híján.

Tud valaki segíteni?

 

Elõre is kösz.

 

blci

Link to comment
Share on other sites

huang-ho

A telepítés folyamán regisztrálnod kell és e-mail-ben kapsz hozzá kódot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...